تو زیبا

خرید 46 مدل آویز ساعت نقره زنانه شیک و زیبا [ قیمت ارزان ] اصل و جدید

آویز ساعت نقره زنانه یک اکسسوری جذاب برای خانم های خوش ذوق و خوش سلیقه می باشد . امروزه کمتر خانمی است که از ساعت استفاده نکند ! یک ساعت عقربه ای یا دیجیتالی شیک و جذاب با آویز ساعت جذابیت دو برابری کسب می کند .

آویز ساعت چیست ؟ 

آویز ساعت یک اکسسوری جذاب که افراد مانند بند یا زنجیر به ساعت می بندند و استایل شیک و زیبایی می سازند . آویز ساعت به تازگی وارد بازار شده است اما مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.این زیور مانند یک گردنبند بسیار کوچک و ظریف به دور بند ساعت بسته می‌َشود و اکثرا با پلاکی بسیار کوچک متناسب با ابعاد زنجیرش همراه است.

این زیور زینتی نمایی شکیل به ساعت و در کل پوشش شما خواهد داد و مسلما برای استفاده در میهمانی عالی به نظر می‌رسد. با توجه به طراحی‌های فانتزی آویز ساعت، این زیور ظریف در استفاده‌ی روزمره هم مناسب خواهد بود و در کنار یک ساعت متناسب با طراحی ‌اش جذابیت بی‌همتایی دارد.

آویز ساعت نقره زنانه

نکات مهم خرید آویز ساعت نقره 

عیار آویز

اولین نکته در خصوص خرید آویز ساعت نقره توجه به عیار آن است. عیار نقره بطور کلی بر روی قیمت فروش آن بسیار تاثیرگذار است البته اگر واقعی باشد و ناخالصی در آن کمتر وجود داشته باشد. برای فهم این موضوع می توانید از طریق روش های مرسوم تشخیص زیورآلات نقره اصل از تقلبی اقدام نمایید. لازم به ذکر است که عمده آویزهای ساعت با عیار 925 ساخته می شوند. شما می توانید از یک فروشنده معتبر خریداری کنید .

زنجیر محصول

دومین مورد در انتخاب آویز ساعت نقره توجه به زنجیر محصول است. در این خصوص هم باید به نوع زنجیر و بافت آن توجه داشته باشید. و هم بایستی به طول زنجیر دقت کنید؛ معمولا بهتر است طول زنجیر آویزهای ساعتی نهایتا ۷ سانتی متر باشد.

قفل آویز

در هنگام خرید به قفل آویز مورد نظرتان نیز توجه لازم را داشته باشید. قفل محصول مدنظرتان باید از استحکام و دوام مناسبی برخوردار باشد. البته نوع قفل تعبیه شده بر روی زنجیر آویزتان نیز کم اهمیت نیست!

وزن کلی محصول

به وزن آویز ساعت نقره خود نیز توجه لازم را داشته باشید. وزن آویز اگر زیاد باشد، ممکن است باعث ایجاد مشکل در حرکت آزادانه دست هایتان شود. البته توجه داشته باشید که وزن آویز به علاوه وزن خود ساعت اگر زیاد باشد در دراز مدت مچ دست هایتان را اذیت خواهد کرد.

انتخاب رنگ و طرح

اینکه آویز مورد نظرتان از چه رنگ و طرحی برخوردار باشد، موضوعی است که از ۰ تا ۱۰۰ آن به سلیقه و نظر خود شما عزیزان بستگی دارد. منتهای مراتب پیشنهاد می کنیم حتما در پروسه خرید خود به تناسب رنگی و طرحی آویزتان با بند و بدنه ساعتی که در دست دارید، توجه داشته باشید. اگر بند یا بدنه ساعت شما ساده می باشد از آویزهای طرح دار و اگر طرح دار است از آویزهایی با طرح های ساده استفاده نمایید.

در لیست زیر تعدادی از این آویز ساعت نقره زنانه شیک و فانتزی موجود است شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید