تو زیبا

خرید 30 مدل بهترین اتو پرسی پرفروش ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

اتو پرسی یکی از وسیله های کاربردی و راحت برای اتو کردن انواع لباس ، پرده و پارچه می باشد. اتو بخار و اتوپرسی  تنوع زیادی در بازار دارند ، از این رو پروسه خرید را بریا شما کمی سخت و پیچیده می کند اما با دانستن نکاتی می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

نکات مهم خرید اتو پرسی

ابعاد محصول

انتخاب سایز و ابعاد یک اتو پرسی بستگی به دونکته دارد ؛ اولین نکته نیاز شما و اعضای خانواده تان باید مورد توجه قرار گیرد که چه حجم لباس باید با این محصول اتوکشی شود.

نکته دوم محل قرار گیری اتو پرسی می باشد که معمولا آن را در اتاق خواب قرار می دهند و فضای خالی آن مکان را باید در نظر بگیرید و یک اتو پرسی کوچک یا بزرگ تهیه کنید.

اندازه صفحه اتوکشی

معمولا صفحه اتوکشی اتوپرس ها در دوسایز استاندارد (معمولی) و بزرگ طراحی و تولید می شوند که شما بسته به نیازتان می توانید انتخاب کنید که کدام مورد مناسب شما می باشد.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل آباژور ایستاده و رومیزی [پایه بلند و کنار سالنی] پرفروش با قیمت ارزان

توان محصول

توان یک اتوپرس در واقع میزان بخار دهی ان می باشد که با واحد گرم بر دقیقه بیان می شود. هرچه توان یک دستگاه بالاتر باشد قدرت آن در رفع چین و چروک های یک پارچه نیز بیشتر می شود.

ارتفاع پایه

دستگاه های مختلف ارتفاع های مختلفی دارند اما برخی از مدل ها هستند که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند که ما پیشنهاد می کنیم از این مدل استفاده نمایید تا به راحتی افراد مختلف بتوانند با اتوپرس کار کنند.

سیستم ضد چکه

با کمک این سیستم خیال شما راحت است که دیگر حتی یک قطره آب ناخواسته روی پارچه و لباس موردنظرتان چکه نمی کند.

جنس کفی

مورد دیگری که حتما توصیه می کنیم به هنگام انتخاب و خرید اتو پرسی به آن توجه کنید، جنس کفی دستگاه است که باید از تناسب کافی با نوع پارچه های قرار گرفته در میان آن برخوردار باشد و سبب وارد کردن آسیبی به لباس و یا پارچه های مورد نظرتان نشود.

تکنولوژی قطع خودکار

با کمک این تکنولوژی دیگر نگران سوختن لباس هایتان نخواهید بود زیرا زمانی که شما اتو را روی لباس پرس کردید و فراموش کردی که آن را بلند کنید با افزایش دما سیستم به طور خودکار قطع می شود و دیگر لباس هایتان دچار سوختگی نمی شود.

برندهای معتبر تولید اتو پرسی

فیلیپس ، ژانومه ، بیشل ، پارس خزر ، بوش ، گوسونیک ، پاناسونیک ، میگل ، هایسونگ ، تفال ، بیترون ، فلر ، دسینی ، دومنا ، هاردستون ، فکر ، آکیلیس ، روونتا ، سایا ، جی پاس ، دلونگی ویداس ، برلیانت ، سرجیو و … از برندهای پرطرفدار تولید اتوپرسی می باشند.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید