تو زیبا

خرید 30 مدل استخر بادی بزرگ و [عمیق] برای کودک و بزرگسال با قیمت ارزان

استخر بادی و شنا کردن کودکان و بزرگسالان در آن یکی از بهترین تفریحات آبی خصوصا در فصول گرم سال می باشد ؛ برندهای مختلف مثل اینتکس استخرهای مناسبی برای همه اقشار طراحی و تولید کرده اند .

نکات مهم خرید استخر بادی

جنس 

از مهم ترین نکاتی که باید هنگام تهیه این محصول در نظر بگیرید متریال به کار رفته در جنس بدنه آن می باشد . اغلب تولید کنندگان از مواد PVC که هم سبک و هم منعطف می باشد در تولید این محصول استفاده می کنند . همچنین این جنس در صورت سوراخ شدن قابل تعمیر نیز می باشد . ناگفته نماند تمام استخر های بادی در مقابل اشیای تیز و برنده تخریب پذیر می باشند.

ظرفیت

برای خرید استخر بادی توجه به ظرفیت آن کاملا ضروری است . شما باید با توجه به تعداد نفراتی که قرار است از آن استفاده نمایند و همچنین محل استفاده آن اقدام به خرید استخرکوچک یا بزرگ نمایید.

توان پمپ باد

یکی از اقلامی که معمولا همراه با استخربادی به شما عرضه می شود پمپ باد می باشد. از کنار توان و کیفیت پمپ باد به راحتی عبور نکنید ؛ برای استخرهای کوچک معمولا پمپ های دستی و برای استخرهای بزرگ پمپ های برقی مورد نیاز است.

متناسب با سن مصرف کننده

توجه به سن افرادی که قرار است از استخر بادی استفاده کنند حائز اهمیت است ؛ استخر بادی با توجه به طول، عرض، ارتفاع و همچنین طرح ارگونومی که برای آن در نظر گرفته شده است، مناسب استفاده یک گروه سنی خاص از افراد می باشد.

پیشنهاد:
خرید بهترین اکلیل ناخن برای طراحی و دیزاین ناخن [شیک و زیبا] با قیمت ارزان

انواع استخر بادی از لحاظ ظاهری

مستطیلی

همان طور که از نامش پیداست این مدل شبیه مستطیل است ؛ طول و عرض نابرابر . برای مکان هایی که عرض کمی دارند بهترین گزینه استفاده از مدل مستطیلی می باشد.

دایره‌ای

مدل دایره ای برای کودکان جذابیت بیشتری دارد .

مربعی

همانطور که از نام این مدل مشخص است، شکل مربعی دارد و به راحتی در حیاط منزل جای می‌ گیرد. خرید هر کدام از این مدل‌ ها به سلیقه کودک و میزان فضای خانه بستگی خواهد داشت.

مراقبت و نگه داری از استخر بادی

  1. اجسام تیز و برنده در کنار استخربادی نگذارید.
  2. هنگامی که باد آن خالی است در محیط گرم قرار ندهید.
  3. از قرار دادن مستقیم و مداوم جلوی نور خورشید اجتناب کنید.
  4. از ریختن آب داغ در آن خودداری کنید.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت از برندهای مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید