تو زیبا

خرید 36 مدل انگشتر طلا زنانه شیک و جدید [با قیمت ارزان] و در طرح های خاص

انگشتر طلا زنانه جزء زیورآلات پرمصرف و محبوب بین خانم هاست . هرچند خرید این زیور تماما به سلیقه شما بستگی دارد اما دانستن چند نکته خالی از لطف نیست.

نکات خرید انگشتر

سایز : انگشتر باید به راحتی از بند انگشت عبور کند، اما آن قدر بزرگ نباشد که در انگشت دائما بالا و پایین برود. انگشتر اگر تنگ باشد روی انگشت جا می گذارد و شما را اذیت می کند .

فرم انگشت : انگشتر طلای خود را با توجه به مدل انگشتان تهیه کنید . انواع مدل انگشتر متناسب با انگشت کشیده، کوتاه، عریض و یا لاغر وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید.

پایه انگشتر : پایه انگشتر دارای انواع مختلفی از جمله پایه چنگه ای، پایه دیواره دار، پایه کانالی، پایه خوشه ای، پایه سنگ فرشی و… است. پایه هایی مانند پایه چنگی به دلیل برجستگی در بالای نگین، در تماس با لباس، روسری ، مو و…گاهی آسیب رسان می شود. این پایه ها زیبایی بسیاری دارند، اما باید توجه داشت اگر برای استفاده دائم می خواهید آن را انتخاب کنید ممکن است با تمامی اشیای اطرافتان درگیر شوید!

انگشتر طلا زنانه

انگشتر متناسب با انگشت

انگشتر مناسب انگشت بلند : اگر انگشت شما بلند و کشیده است بهتر است از انگشتر هایی با نگین های گرد استفاده کنید زیرا بر روی دست شما بیشتر خودنمایی خواهد کرد و زیبایی دوچندانی را به انگشتان شما خواهد بخشید.

 انگشتر مناسب انگشت های کوتاه : انگشترهایی که به صورتی طولی دراز هستند می تواند برای انگشت های کوچک و کوتاه مناسبتر باشد چرا که باعث می شود شکل کشیده ی انگشت بیشتر نمود کند. سعی کنید از انگشترهایی استفاده کنید که شکل نگین های آن به صورت لوزی یا اشک یا مستطیل کشیده شده باشد.

انگشتر مناسب انگشت توپر و عریض : انگشتر‌هایی با نگین گرد، نگین لوزی شکل و گوشه های عرضی گرد و انگشترهایی با نگین‌ خوشه ای می تواند جلوه خیره کننده ای به انگشتان این افراد هدیه دهد. اگر انگشتر بزرگ یک تکه را نمی پسندید، انگشتر‌هایی با طرح های چند قسمتی که نگین کشیده ای دارند می تواند جایگزین مناسبی باشد، اگر طرح چند تکه ای را انتخاب کرده اید که نگین گرد دارد می توانید این طرح کشیده را با نگین های ریزی که در اطراف نگین وسط قرار دارند داشته باشید. نکته قابل توجه این است که طرح انگشتر نباید خیلی زیاد ضخیم باشد و همچنین بهتر است پوست دست در دو طرف نگین انگشتر خیلی نمایان نباشد چرا که انگشتان را عریض تر نشان می دهد.

انگشتر مناسب دست های بزرگ : استفاده از انگشترهای بزرگ برای این دست از افراد می تواند بسیار دلچسب باشد چرا که نمود زیبا و خاصی را به دستشان می بخشد. توجه داشته باشید که استفاده از انگشتر با نگین های کوچک و ریز برای دست های بزرگ اصلا مناسب نیست و باعث می شود دست شما نا متوازن دیده شود.

انگشتر مناسب دست های کوچک اگر جزو افرادی هستید که دستان کوچکی دارید می توانید از انگشترهای با نگین های کوچک با طرح قلبی شکل، مربعی، گرد یا بیضی برای ایجاد جلوه ای زیبا به دستانتان استفاده نمایید. نکته قابل توجه این است که نسبت حلقه در کل باید کوچکتر باشد. شما همچنین می توانید از انگشترهای نگینی کوچک با حلقه ظریف نیز استفاده نمایید.

در لیست زیر تعدادی از این انگشتر طلا زنانه ظریف و درشت موجود است شما می توانید با توجه به فرم انگشتان و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید