تو زیبا

خرید 36 مدل بادی زنانه فانتزی و شیک [با قیمت ارزان] و با طرح های جدید و خاص

بادی زنانه یک مدل لباس بسیار فانتزی و شیک برای خانم هاست . این مدل لباس ها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجودند . در دوخت این مدل لباس ها از حریر و گیپور برای مدل مجلسی و از پارچه های نخی و ویسکوز و … برای مدل روز مره استفاده می شود .

بادی چیست ؟ 

در واقع بادی یک لباس و پوشش یکپارچه و یک تکیه و چسبان و فیت است که قفسه‌ی سینه ، شکم و محل انشعاب بدن را می‌پوشاند و در عین حال کاربرد یک مایو را نداشته باشد.

فرم یک لباس بادی در اصل مشابه یک مایوی شنای یک تکیه است اما جنس و پارچه‌ی متفاوتی دارد.

بادی زنانه

کاربرد بادی 

بادی ها با طراحی‌های متفاوت و کاربردهای مختلف تولید می شوند . این لباس‌ها می‌توانند دارای یقه یا بدون یقه باشند. می‌توانند آستین دار یا بدون آستین و پادار یا بدون پا باشند.

برخی از اینگونه از لباس های زنانه به منظور شکل دادن به بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربرد آنها پوشیدن در زیر لباس‌های مجلسی است. کاربرد این بادی ها در خوش فرم تر کردن بدن و بهتر ایستادن لباس اصلی و لباس مجلسی شما می‌باشد. در واقع با پوشیدن یک لباس یک تکیه مناسب می‌توان بدون آنکه فرم لباس مجلسی یا لباس مهمانی شما خراب شود ، ظاهر و جلوه‌ی بهتری به ظاهر و لباس اصلی خود بدهید.اغلب این مدل در رنگ های خنثی تولید می شود و با پارچه ساده دوخته می شود.

اما نوع دوم که استفاده مجلسی هم دارد با انواع پارچه های زیبا مثل دانتل ، گیپور ، ساتن ، حریر ، چرم و …. تولید می شوند  و یک استایل زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان می آورند. شما می توانید با یک بوت یا کفش پاشنه دار زیبایی خیره کننده ای داشته باشید!

نوع سوم بادی ها به عنوان لباس زیر جذاب و فانتزی شناخته می شوند . این مدل که اغلب از جنس گیپور و تور دوخته می شوند طرفداران بسیاری دارند . شما هم امتحان کنید !

شستن بادی ها

این مدل لباس ها به دلیل ظرافت در طراحی و دوخت باید به دقت شسته شوند تا آسیب نبینند . برخی لباس ها راهنمای شست و شو دارند بهتر است با توجه به راهنمای آن ، این کار  را انجام دهید تا دوام لباس بالاتر برود و ماندگاری طولانی تری داشته باشد.

در لیست زیر تعدادی از این بادی های زیبا و شیک موجود است شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه موردنظر بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید