تو زیبا

خرید 15 مدل بلوز و شومیز بارداری شیک و جدید (قیمت ارزان) زیبا و مجلسی

بلوز و شومیز بارداری یکی از لباس های ضروری در دوران بارداری هر خانمی است . در گذشته لباس بارداری یک لباس گشاد و راحت و نخی تلقی می شد اما امروزه خانم های باردار برای شیک و خوش استایل بودن به دنبال لباس بارداری شیک و جذاب هستند .

نکات خرید لباس در دوران بارداری

  • از ماه چهارم بارداری ، لباس مناسب سایزتان تهیه کنید. لباسی که می‌پوشید نباید به شکم و پاها بچسبد ، همچنین باید بتوانید به راحتی لباس را بپوشید و دربیاورید و وقتی لباس را به تن دارید، راحت بنشینید و بلند شوید و موقع راه رفتن دست و پا گیر نباشد.
  • کلا لباس و کفش بارداری باید سبک و راحت باشد و در تابستان و زمستان برحسب گرمی و سردی بدن مادر انتخاب شود. البته معمولا خانم‌های باردار ناگهان حس گرما یا گرگرفتگی پیدا می‌کنند و حرارت بدن شان بالاست و نیازی به پوشیدن لباس‌های خیلی گرم ندارند.
  •  لباس خانم باردار باید به او آرامش بدهد چون هر چقدر اعصاب مادر راحت ‌تر باشد، رشد و سلامت جنینی که در شکم دارد ، بهتر خواهد بود.پس یک لباس زیبا و راحت انتخاب کنید.حتما تجربه کرده‌اید روزی که یک لباس نامناسب و ناراحت به تن دارید یا کفش نامناسبی پوشیده‌اید، چقدر بیشتر از روزهای دیگر خسته و دچار تنش می‌شوید. این تنش برای افراد معمولی هم مضر است ، اما برای خانم باردار ، زیان آن بیشتر خواهد بود.

بلوز و شومیز بارداری

انتخاب مناسب لباس بارداری

لباس هایی بخرید که اطراف شکم انعطاف پذیر باشد
جنین در شکم حرکت و رشد می کند بنابراین در شکم فعالیت های زیادی انجام می شود.
از خرید پارچه های سفت اجتناب کنید. در عوض پارچه های کشی را انتخاب کنید. شلوار یوگا نیز انتخاب خوبی خواهد بود زیرا شلوارهای شل و راحتی هستند. از زیپ و دکمه بپرهیزید. شلوار یا دامن کشی بپوشید که نیازی به زیپ یا دکمه ندارد.
 جوراب و لباس های نرم و کشی راحت و آسان شسته و پوشیده می شوند.
از لباس های بیش از حد تنگ استفاده نکنید
 در عین حال، خرید لباس مناسب برای بارداری باعث می شود باریک تر به نظر برسید.
 از تاپ هایی که موج دار هستند اجتناب کنید. لباس هایی بخرید که وزن اضافی شما را می پوشانند و در عین حال کمی نیز ظاهر شما را زیباتر می کنند. شومیز ها  انتخاب عالی هستند. در حالی که شومیز در سرشانه ها و بازوها مناسب ، میانه بدن را می پوشاند و وزن اضافی را نشان نمی دهد. پیراهن های یقه هفت ، انتخاب خوبی هستند زیرا آنها خط گردن را به سمت بالا می کشند.
دامن و لباس مناسب انتخاب کنید
پوشیدن دامن و لباس می تواند در بارداری پیچیده باشد. به ویژه که می خواهید از دامن های بیش از حد کوتاه بپرهیزید.
 لباس ها و دامن هایی که پشت طولانی تری دارند اغلب برای بارداری مناسب هستند. یک لباس شیک یا ماکسی انتخاب خوبی است.
 اگر می خواهید دامن بپوشید مطمئن شوید دارای حجم کم و فیت بدن است.
در لیست زیر تعدادی از این بلوز و شومیز های بارداری مناسب و زیبا موجود است شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید