تو زیبا

خرید 30 مدل بهترین بوت زنانه جدید و شیک [ قیمت ارزان ]

با رسیدن فصل سرما و آغاز بارش های پاییزی و زمستانی باید به سراغ بوت زنانه یا نیم بوت برویم. خریدن یک بوت یا نیم بوت کمی دشوار است چون تعداد مدل ها و طرح و رنگ آن ها بسیار زیاد است و نیاز به کمی تحقیق دارد.

اولین گزینه برای انتخاب یک بوت مناسب سلایق و علایق شماست. امروز، طراحان با توجه به نیاز افراد و سلایق مختلفی که وجود دارد طرح های بسیار زیبایی را طراحی می کنند. برای همین نیز باید هنگام خرید نیم بوت و بوت زنانه به جنس و رنگ آن هم توجه داشته باشید انواع مختلف بوت ها عبارتند از چرم ، جیر، مخمل و . . . که بهترین آن ‌ها بوت ‌های چرم هستند.

بوت زنانه

بوت مناسب هر مکان

در هر مکانی باید بوت مناسبی بپوشید تا استایل جذابی داشته باشید .

بوت مناسب مهمانی

اگر که به دنبال دیده شدن در جمع و مهمانی ها هستید از بوت ‌های زنانه پاشنه میخی که یک انتخاب هوشمندانه هستند استفاده کنید با پوشیدن این نوع بوت علاوه بر قد بلند تر دیده شدن تان به وسیله این سبک از بوت ‌های زنانه می توانید تا نگاه ‌ها را به خود معطوف ‌کنید.

بوت مناسب یک قرار کاری

در خرید بوت زنانه برای یک قرار ملاقات کاری، که نوع پوشش و تیپ و ظاهر در این نوع قرار بسیار دخیل است و از آن جایی که باید خیلی مرتب و شیک باشید؛ بهترین انتخاب برای شما، انتخاب یک بوت دست دوز زیبا و بسیار راحت است که شما را بسیار جذاب و فوق العاده نشان دهد.

بوت مناسب کوهنوردی و پیاده روی

بوت های محکم و ضد آب مناسب ترین نوع کفش برای افرادی هستند که برای پیاده روی در شرایط سخت مثل کوهنوردی یا جنگل اقدام به خرید بوت می‌کنند، از این رو بهتر است تا در خرید بوت کوهستانی را انتخاب کنید.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین دراور جدید و شیک [پرفروش] با قیمت ارزان در بازار

چه بوتی با چه تیپی مناسب است؟

با توجه به سلیقه ای بودن نوع تیپ افراد و این که هر کسی با توجه به اختیاری که در انتخاب دارد می تواند نوع خرید خودش را مشخص کند اما با توجه به ظهور مد و توجه بسیار زیاد افراد به آن انتخاب نوع پوشاک و البسه و کفش باید امروزه طبق قاعده و اصول خاصی باشد که لباس پوشیدن و ست کردن منجر به آراستگی ظاهر می ‌شود از این رو بوت ‌هایی را انتخاب کنید که فرم بدن شما را تصحیح می‌کنند و پا‌های شما را بلندتر نشان می‌ دهند.

  • * مناسب ترین نوع شلوار برای بوت‌ هایی که پاشنه‌ دار هستند و تقریبا ۲۰ سانت بلندی ساق دارند شلوار های جین و کتان است.
  • * شلوار های جین و کش برای بوت های بدون پاشنه که  بلندی ساق آنها تقریبا ۲۰ سانت است را با شلوار های جین و کش بپوشیم.
  • * اگر پاهای تراشیده و کشیده ای دارید می توانید تا برای جذابیت بیشتر نیم ‌بوت را همراه با شلوار و لگینگ‌ با رنگ هایی که هارمونی مناسبی را با هم داشته باشند استفاده کنید.
  • * از پوشیدن بوت هایی که جزییات زیادی در قسمت دهانه بوت هستند در صورتی که چاق هستید اجتناب کنید. زیرا موجب می ‌شود که توجه زیادی به ساق پای شما معطوف شود و پا‌های شما را چاق ‌تر از آنچه در واقعیت است، نشان دهد.
  • * بهترین بوت و نیم بوت نوک تیز مناسب افراد کوتاه قد و توپر می باشد که این بوت ‌ها پا‌های شما را ظریف و کشیده ‌تر نشان می ‌دهد.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید