تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین تاب کودک [چوبی و بارفیکسی] زیبا و جدید با قیمت ارزان

تاب کودک یکی از وسایلی است که از گذشته توجه کودکان را به خود جلب کرده و کمتر کسی است که به این وسیله بازی علاقه نداشته باشد.

ضرورت خرید از تاب کودک

حرکات منظم و ریتمیک تاب برای کودکان بسیار آرامش بخش است و در بدترین شرایط مثل زمانی که کودک بی قرار است و گریه می کند باز هم با این وسیله به آرامش می رسد. حرکت منظم تاب به مغز کودک فرمان آرامش می دهد.

حال اگر شما همیشه نمی توانید کودکتان را به پارک ببرید و یا شرایط جوی اجازه این کار را نمی دهد بهتر است با خرید تاب خانگی ، این آرامش را به کودکتان هدیه کنید.

تاب های کودک از چه موادی ساخته می شوند؟

متریال های مختلفی در ساخت این وسیله به کار برده می شود که بیشترین استفاده از وسایل زیر می باشد که برای شما عزیزان آماده شده است؛

فلز

استفاده از فلز در تاب ها معایب و مزایایی دارد که از مزایای آن می توانیم به قیمت تمام شده تاب اشاره کرد که نسبت به سایر مدل های قیمت پایین تری را دارا می باشد.

از معایب استفاده از جنس فلزی، خوردگی و زنگ زدگی پس از استفاده طولانی مدت می باشد که تولیدکنندگان معمولا با یک پوشش ضد زنگ این عیب را به حداقل می رسانند.

وینیل

این مورد هم مزایا و معایبی دارد که مهم ترین مزیت این مدل نسبت به سایر مدل ها مقاومت بسیار بالای این مدل است . یک تاب ساخته شده با وینیل که معمولا از ترکیب عناصر چوبی کامپوزیتی و وینیل است بسیار سخت و بادوام می باشد.

از معایب این مدل می توان به گران بودن نسبت به سایر مدل ها اشاره کرد که با توجه به مقاومت بالای آن ، از لحاظ اقتصادی قابل توجیه است.

چوب

تاب های چوبی بسیار زیبا و چشم نواز هستند که معمولا از درختان سرو ، کاج و چوب قرمز ساخته می شوند. یکی از مشکلات این تاب ها این است که باید با گذشت زمان ، چوب صیقل و روغن کاری شود تا ظاهر زیبای آن دست خوش تغییر قرار نگیرد.

قیمت این متریال با توجه به نوع سفارش متغیر است.

پلاستیک

تاب های پلاستیکی تقریبا با تاب های فلزی در یک رنج قیمت قرار دارند و مقاومت خوبی هم دارند . حمل و نقل آن ها بسیار آسان است و گزینه مناسبی برای خرید می باشند.

پیشنهاد:
خرید 44 مدل از بهترین کرم های ضد آفتاب با کیفیت

نکات خرید تاب کودک

  • در درجه‌‌ ی اول ایمنی باید رعایت گردد. تاب‌‌ هایی که دارای کمربند ایمنی هستند و یا قلاب‌‌ هایی که از جلو آمدن و خم شدن کودکتان جلوگیری می‌‌کنند، انتخاب مناسب‌‌ تری هستند.
  • وسیله ای بخرید که دارای برچسب هشدار باشد تا بتوانید نکات ایمنی را در مورد تاب کودک به راحتی بخوانید.
  • دارای نگهدارنده‌‌ ای محکم باشد تا تاب بتواند بر روی آن به صورت ایمن قرار بگیرد.
  • از پایداری خوبی برخوردار باشد تا هنگام تاب خوردن جابجا نشود.
  • با توجه به وزن کودک خود تاب تهیه کنید .ظرفیت وزن تاب را در نظر داشته باشید.
  • آسایش کودک هنگام نشستن بر روی صندلی را در نظر بگیرید. صندلی‌‌ هایی که دارای روکش پارچه‌‌ ای یا چرمی هستند از آسایش بهتری نسبت به مدل‌‌ های پلاستیکی یا چوبی برخوردارند.

انواع تاب کودک

تاب کودک انواع مختلفی دارد که در قسمت پایین به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

تاب بارفیکسی

تاب‌‌های بارفیکسی برای کودکان 3 تا 4 سال مناسب است.

تاب شورتی

تاب‌‌های شورتی برای کودکان تا یکسال و وزن زیر 20 کیلوگرم مناسب است.

تاب پایه دار

تاب‌‌ های پایه‌‌ دار برای وزن بالای 10 کیلوگرم و سن 1 تا 3 سال بیشتر مورد استفاده قرار می‌‌ گیرد.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت از برندهای مختلف موجود است شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید