تو زیبا

خرید 15 مدل بهترین تب سنج دیجیتالی و لیزری [پرفروش] با قیمت ارزان

تب سنج های دیجیتالی ، جدیدترین و بهترین تب‌ سنج ‌های بازار هستند. آنها به گونه ‌ای طراحی شده‌اند که به موبایل یا سایر دستگاه‌ های الکترونیکی نیز متصل می‌ شوند.

تب کردن یکی از عمده نشانه های بیماری در کودکتن و بزرگسالان می باشد و می ‌تواند بدن را وارد وضعیت خطرناکی کند. شاید هم از علائم و عوارض طبیعی یک بیماری باشد اما در هر حال، سنجش آن مهم است.

تب بالای ۴۰ درجه سانتی‌ گراد می ‌تواند بدن کودکان را وارد حالت تشنج کند که از عواقب تشنج هرچه بگوییم کم گفتیم. اگر فردی سه روز پیاپی دچار تب شود باید حتما به پزشک مراجعه کند. برای همین است که وجود یک تب سنج در منزل از اقلام ضروری می باشد و می ‌تواند به شما در کنترل سلامت ‌تان کمک کند. کودکان زیر سه سال، نمی ‌توانند از تب سنج ‌های عادی استفاده کنند و این موضوع کمی کار را دشوار می کند و باید برای سنجش تب ‌شان از تب سنج ‌هایی که در مقعد قرار می ‌گیرند، استفاده کنید.

خرید هر نوع ابزار سلامتی اعم از تب سنج ، دستگاه تست قند خون ، دستگاه فشار سنج و … نوعی پس انداز به حساب می آید ، پس انتخاب و خرید آن را در اولویت قرار دهید!

پیشنهاد:
خرید 40 مدل دهان شویه قوی و موثر [با قیمت ارزان] و از بهترین برند های 2021

انواع تب سنج

تب سنج دیجیتالی

تب سنج ‌های دیجیتالی بسیار رایج هستند و امروزه از پرطرفدارترین مدل ها می باشند.این مدل کارکرد راحتی دارد، بهتر است در میان مدل ‌های مختلف آن به دنبال خرید موردی باشید که دکمه خاموش و روشن کردن دارد و مجهز به صفحه LCD است تا درجه تب را نشان دهد.

برخی از تب سنج ‌های دیجیتالی مجهز به امکانی هستند که بعد از نمایش تب و سنجش آن، با یک بوق کوتاه به شما زمان خواندن را اعلام می‌کند. این تب سنج‌ ها با باتری کار می‌ کنند.

قسمت سر این تب سنج‌ ها هم به دو شکل منعطف و غیرمنعطف طراحی می ‌شوند. اگر مدلی با سر منعطف خریداری کنید، امکان استفاده از آن برای زیر بغل یا مقعد هم میسر خواهد بود. اما تمام انواع تب سنج ‌های منعطف را نمی‌ توان برای اندازه‌ گیری تب در قسمت‌ های دیگر بدن به جز دهان استفاده کرد.

تب سنج مادون قرمز یا لیزری

تب سنج ‌های مادون قرمز، حرارت و گرمایی را اندازه می ‌گیرند که از بدن منعکس می ‌شود. بعضی از انواع این تب سنج ‌ها می‌توانند در عرض یک تا سه ثانیه، دمای بدن را اندازه بگیرند. موضوع مهمی که باید به آن در خرید تب سنج مادون قرمز توجه کنید، این است که قیمت این نوع بیشتر از موارد دیگر است. در حالی که دقت ‌شان لزوما بیشتر نیست. از این نوع تب سنج می ‌توان در قسمت ‌هایی مانند پیشانی و گوش استفاده کرد. بعضی از انواع آن را هم می‌توان با فاصله ‌ای اندک در حدود دو یا سه سانتی ‌متری پیشانی نگه داشت و درجه تب را اندازه گرفت.

برندهای معتبر تب سنج

امرن، بيورر، يوکر، مدل ، براون ، مايکرولايف، رزمکس، اکيومد، مديسانا، اي ان دي ، بي ول، تست سلامت، امسيگ، فروليک، ولچنز میا آلن، جامپر، تريمد از برندهای پرطرفدار تولید تب سنج می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت و کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید