تو زیبا

خرید 30 مدل دقیق ترین ترازو آشپزخانه زیبا و با کیفیت با قیمت ارزان

ترازو آشپزخانه یکی از ابزارهایی است که اغلب خانم ها در آشپزخانه شان به آن نیاز دارند . برای مثال برای پخت کیک و شیرینی علاوه بر مدل مایکروفر و همزن برقی و  وسایل دیگر داشتن یک ترازوی دقیق به شما کمک می کند تا با اندازه های درست یک کیک یا شیرینی خوش مزه تهیه کنید.

ترازوها به طور کلی به دو دسته عقربه ای و دیجیتالی تقسیم می شوند که هر کدام معایب و مزایای خاص خود را دارد . در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که هنگام خرید ترازو آشپزخانه بهتر است در نظر بگیرید تا خریدی درست داشته باشید.

نکات مهم هنگام خرید ترازو آشپزخانه

نوع ترازو

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم ترازوی آشپزخانه به دو دسته دیجیتالی و عقربه ای تقسیم می شود که مدل عقربه ای که قدمت طولانی تری دارد بدون نیاز به برق و باتری و به صورت کاملا مکانیکی عمل می کند .

در مدل دیجیتالی که معمولا با باتری کار می کند دقت اندازه گیری معمولا بالاتر است و برای کسانی که نیاز به یک ترازوی دقیق دارند مورد مناسب تری است. یکی از نکات دیگری که ما را ترغیب می کند برای خرید ترازوی دیجیتالی صفحه نمایش زیبا و چشم نواز آن می باشد که می تواند باعث زیباتر شدن آشپزخانه نیز بشود.

اغلب قیمت مدل دیجیتالی از مدل عقربه ای بالاتر می باشد.

دقت اندازه گیری

دقت در اندازه گیری در ترازوهای مختلف متفاوت است و شما بسته به نیازتان می توانید از دقت های بالا یا پایین استفاده نمایید . همچنین هنگام خرید ترازو بهتر است مدلی را انتخاب نمایید که از درصد خطای پایین تری برخوردار است . معمولا روی محصول تمام این موارد ذکر شده است.

پیشنهاد:
خرید 20 مدل گیره روسری شیک و جدید و [پرفروش] با قیمت ارزان

شکل 

یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید شکل و سطح روی محصول است که باید برای نیاز شما مناسب باشد. مدلی را انتخاب کنید که سبب گذاشتن و برداشتن راحت تر مواد غذایی بر روی آن می گردد و در نهایت عدد به مراتب دقیق تری را در خصوص وزن موادی که بر روی آن گذاشته شده است را به شما نمایش می دهد.

همچنین زیبایی ظاهری ترازو هم از موارد مهمی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید .

نمایش اعداد روی ترازو

برای خواندن اعداد روی ترازو باید گزینه ای را انتخاب کنید که اعداد آن به طور واضح نشان داده می شود . این نکته در مورد ترازوی عقربه ای بیشتر مورد توجه است زیرا در برخی موارد اعداد روی ترازو به اندازه کافی واضح نوشته نمی شوند و سبب اذیت شدن شما هنگام خواندن آن می شود.

قیمت

قیمت یک ترازوی آشپزخانه با در نظر گرفتن فاکنورهای زیادی تعیین می شود .این موارد مثل برند تولید کننده ، دقت اندازه گیری ، حجم و شکل ظاهری، دیجیتالی و یا عقربه ای بودن و … می باشد و بهتر است همیشه برای خرید ترازوی آشپزخانه با توجه به اینکه باید همیشه در دسترس و بر روی کانترهای آشپزخانه قرار داشته باشد، قدری هم به شکل و طراحی آن توجه نمایید.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات زیبا و با کیفیت موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید