تو زیبا

خرید 32 مدل دستگاه تصفیه کننده هوا باکیفیت (قیمت مناسب) جدید و کاربردی

تصفیه کننده هوا با توجه‌ به رشد شهر نشینی و افزایش آلاینده‌ های ناشی از دود کارخانه‌ ها و وسایل نقلیه به یک کالای مهم و کاربردی تبدیل شده است.

ساکنان شهرهای بزرگ با مشکلی به نام آلودگی هوا دست‌وپنجه نرم می‌کنند . این مشکل در فصول سرد سال به‌دلیل بروز پدیده‌ای به نام وارونگی حاد تر می‌شود و تنفس را برای افراد سخت‌تر می‌کند؛ به‌طوری‌که باعث بروز مشکلات تنفسی می‌شود. در چنین شرایطی، توجه به سلامت هوایی که تنفس می‌کنیم بیش‌ از پیش اهمیت می‌یابد.

از آنجا که به‌طور معمول هر فرد بیش از نیمی از یک شبانه‌روز را در منزل به سر می‌برد، عاقلانه است که برای بهبود سلامت هوا در منزل چاره‌ای اندیشیده شود. دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا در کنار دستگاه بخور راه کاری برای بهبود کیفیت هوا در منازل به ‌شمار می‌آیند. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام مصارف ، مزایا و معایب خاص خود را دارند که هنگام خرید باید مورد توجه قرار گیرند.

دستگاه تصفیه کننده هوا

چرا باید از دستگاه تصفیه کننده هوا استفاده کنیم؟

چنانچه سرفه های وقت و بی وقت شما را کلافه کرده و احساس سنگینی و کسالت می کنید ، بایستی به فکر راه درمانی باشیم، و البته پیشگیری …

علت سرفه ها و کسالت روزمره ، اغلب آلودگی هواست. حال این آلودگی ناشی از دود و سرب خودروها باشد، یا بوی اسپریی که برای براق کردن و تمیز کردن بکار برده اید ، دود سیگار خود یا فردی سیگاری، شوره، پوست یا موی حیوان خانگی و صدها عامل دیگر. تمامی این موارد باعث بروز سرفه و حساسیت شده و درصورت توجه نکردن، این سرفه ها ممکن است منجر به بیماری های دستگاه تنفسی شوند. در این مواقع استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا به کمک ما می آید.

نکته مهم خرید دستگاه

دستگاهی با حجم هوادهی بالا و صدای کم  

با توجه به متراژ منزل یا محل کار (محل اسفاده از دستگاه) باید دستگاه مناسب را انتخاب کنید برخی دستگاه ها برای 30 متر مربع مناسب هستند و برخی برای محیط های بزرگ تر . هر چقدر متراژ بیشتری تحت پوشش باشد فن های مورد نیاز دستگاه هم بیشتر و بزرگ تر می شوند پس باید مدلی را انتخاب کنید که از فن های باکیفیت تری استفاده کرده و صدای دستگاه را کاهش داده اند.

برخی دستگاه ها به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم قابل حمل می باشند برای مثال شما می توانید آن ها را به هتل محل اقامتتان هم ببرید.

برندهای معتبر تولید دستگاه تصفیه هوا

اوزون ، شیائومی ، ال جی ، گازر ، هانیول ، سامسونگ ، ایستکول ، شارپ و …. جزء برندهای محبوب تولید این مدل دستگاه هستند .

در لیست زیر تعدای از این دستگاه تصفیه هوا موجود است شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید