تو زیبا

خرید 40 مدل جدیدترین تفنگ اسباب بازی [بزرگ و کوچک] با قیمت ارزان

تفنگ اسباب بازی یکی از ده اسباب بازی محبوب دنیا می باشد که اغلب بین پسربچه ها طرفداران زیادی دارد. بازی دزد و پلیس یکی از بازی هایی است که با این وسیله سرگرمی قابل اجراست.

تفنگ های اسباب بازی مانند سایر وسایل سرگرمی مثل تاب کودک ، سرسره کودک و … با گذشت زمان دست خوش تغییر بوده اند و امروزه پیشرفته ترین مدل های این وسیله سرگرمی در بازار موجود است.

نکات خرید تفنگ اسباب بازی

متناسب با سن

مانند هر وسیله دیگری ، تفنگ اسباب بازی هم باید متناسب با سن مصرف کننده خریداری شود. برای مثال برای کودکان و خردسالان بهتر است از مدل های موزیکال استفاده شود و از خرید تفنگ های ساچمه ای اجتناب شود زیرا خرید تفنگ ساچمه ای برای یک کودک خردسال ، خطرات جبران ناپذیری به همراه دارد.

مدل

تنوع مدل ها در این محصول بسیار زیاد است ؛ انواع هفت تیر ، کلاشینکف ، مسلسل ، کلت ، اسنایپر و … از مدل های پرطرفدار تفنگ می باشند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

جنس بدنه

تفنگ ها بسته به مدل و قیمت شان از جنس های مختلفی طراحی و ساخته می شوند ؛ شما باید هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید که برای کودکان و خردسالان بهتر است از جنس های پلاستیکی به جای فلزی استفاده کنید تا خطری متوجه فرزند دلبندتان و دیگر هم بازی های او نشود.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین نیم ست نقره ظریف و شیک [پرفروش] با قیمت ارزان

وزن و اندازه

در این مورد نیز بهتر است با توجه به جثه مصرف کننده و توانایی او در حمل تفنگ ، وزن و اندازه مناسب را انتخاب نمایید. تفنگ های سنگین و بزرگ نیازمند قدرت بدنی بالا برای حمل دارند و ناگفته نماند که بی خطر هم نیستند.

قابلیت تیراندازی

برخی از تفنگ ها قابلیت تیراندازی دارند و برخی دیگر از این مورد بی بهره هستند. شما باید تعیین کنید که محصول خریداری شده تان این قابلیت را دارا باشد یا خیر .

نوع تیراندازی 

اگر در مورد قبل تفنگی را انتخاب کردید که قابلیت تیراندازی داشته باشد باید نوع آن را نیز انتخاب کنید. تفنگ های موجود در بازار توان شلیکی متقاوتی دارند مثل ؛ آب پاش ، بادی ، ساچمه ای ، ترقه ای ، راکتی و …

در لیست زیر تعدادی از این محصولات متنوع (ساچمه ای ، دوربین دار ، یوزی ، ایکس شات و …) موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید