تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین جاروبرقی ایرانی و خارجی [پرقدرت] با قیمت ارزان

جاروبرقی از وسایل مهم و ضروری هر خانه ای می باشد. برای تمیز کاری منزل استفاده از جارو از قدیم مرسوم بوده است اما جاروهای قدیمی که از شاخه و برگ درختان و گیاهان ساخته میشد معایبی داشت که یکی از آن ها ایجاد گرد و غبار بود. جاروبرقی های امروزی کار تمیزکردن منزل را راحت کردند و از این رو محبوب می باشند.

نکات مهم خرید جاروبرقی

توان موتور

عملکرد جاروبرقی بستگی زیادی به توان موتور آن دارد. بنابراین یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید، توان موتور جاروبرقی است.اغلب جاروبرقی ها دارای توان 1400 تا 2500 وات هستند. توان بالا نشان دهنده قدرت بیشتر جاروبرقی است. توان موتور 1700 تا 2000 وات برای مصرف معمولی کافی است.

توان مکش

علاوه بر توان موتور، توان مکش جارو برقی از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل در فهرست مشخصات فنی جارو برقی، همیشه دو عدد ذکر می شود، به طور مثال اگر (300/1400) در مشخصات فنی جاروبرقی نوشته شده باشد، یکی به معنای قدرت موتور و یکی توان مکش جاروبرقی را نشان می دهد.

وزن

برخی از جاروبرقی ها دارای وزن بدنه یا لوله سنگینی هستند که کار نظافت را دشوار و خسته کننده می کنند و به مرور به دست، کمر و سایر اعضای بدن آسیب می زند. بنابراین هنگام خرید باید به وزن جاروبرقی توجه کنید.

صدای جاروبرقی

برخی از تولید کننده های برند، تنظیمات جارو برقی را روی بی صدا قرار داده اند که البته این امکان قیمت جاروبرقی را افزایش می دهد. رقابت در تولید جارو برقی باعث شده است که تولید کنندگان به ساخت جاروهایی با قدرت مکندگی بالا و البته صدای موتور کمتری گرایش پیدا کنند.

کیسه جاروبرقی

برخی افراد هنگام خرید به کیسه دار بودن یا نبودن کیسه جارو برقی اهمیت می دهند. هر کدام از آنها طرفداران و مخالفانی دارد. یکی از ویژگی های جارو برقی های کیسه دار امکان تعویض کسیه آن هنگام پر شدن است که البته در دراز مدت هزینه های مالی زیادی برای مصرف کننده ایجاد می کند. به همین دلیل می توان جاروبرقی های بدون کیسه را منبعی برای ذخیره هزینه های زمانی و مالی در نظر گرفت.

نشانگر وضعیت کیسه

هنگامی که ظرفیت کیسه جاروبرقی پر شود و نیاز به تعویض باشد، نشانگر وضعیت کیسه شما را آگاه می کند بنابراین نیاز به باز کردن مخزن و بررسی پر بودن کیسه وجود ندارد، همچنین از پر شدن اضافی و فشار به موتور جارو برقی جلوگیری می شود.

چرخ جارو

برخی از جارو برقی ها دارای دو چرخ بزرگ و یک چرخ کوچک با قابلیت گردش دارند، اندازه چرخ ها به انعطاف پذیری دستگاه و جارو کردن آسان تر بستگی دارد. جارو برقی در هنگام استفاده مدام از یک جهت به جهت دیگر حرکت داده می شود بنابراین باید به راحتی حرکت کند.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل انگشتر زنانه شیک و زیبا [نگین دار ، فیروزه] با قیمت ارزان

طول سیم

طول سیم نباید کوتاه و غیراستاندارد باشد، زیرا مجبور می شوید که به طور مرتب سیم را از یک پریز برق به پریز دیگر وصل کنید. اندازه استاندارد برای طول سیم، 6 تا 9 متر است.

لوازم جانبی

برخی از لوازم جانبی جارو برقی مانند انواع سری ها بسیار کارآمد هستند. به طور مثال سری مخصوص سنگ، کنار دیوارها، درز مبل ، پرده، تابلو ها و پارکت بسیار مفید هستند. در بعضی جارو برقی ها برس های مخصوص تمیز کردن حیوانات هم تعبیه شده است. بنابراین هنگام خرید جارو برقی به لوازم جانبی آن دقت کنید.

قابلیت مکش مایعات

برخی از جاروبرقی ها علاوه بر مکش گرد و خاک و اشیاء جامد کوچک، دارای قابلیت مکش مایعات نیز هستند؛ حتی برخی از آنها می توانند بنزین و روغن را از روی سطوح پاک کنند. همچنین بعضی از انواع جارو برقی ها امکان تفکیک مایعات از جامدات را نیز دارند. که با پیشرفته بودن آن ها به طبع قیمتشان نیز افزایش می یابد.

برندهای معتبر تولید جاروبرقی

بوش ، فیلیپس ، پارس خزر ، پاناسونیک ، سامسونگ ، ال جی ، سایا ، پاکشوما ، زیرووات ، هیتاچی ، تولیپس ، ویداس ، امرسان ، تامسون ، شیائومی ، تکنو ، سام ، هیوندای ، شهاب و … از برندهای پرطرفدار و محبوب تولید جارو برقی می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این جارو برقی های پرقدرت از مارک های مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید