تو زیبا

خرید 40 مدل جعبه جواهرات عروس و موزیکال [سنتی و مقوایی] با قیمت ارزان

جعبه جواهرات یک نظم دهنده به زیورآلات و بدلیجات شما می یاشد. شما می توانید با استفاده از این جعبه ها به خوبی از مصنوعات طلا و زیورآلات گران بهایتان محافظت کنید، از گره خوردن آنها در هم پیشگیری کنید و نگذارید در معرض هوا و گرد و غبار قرار داشته باشند.

نکات خرید جعبه جواهرات

قفل

از دیگر مواردی که هنگام انتخاب و خرید جعبه جواهر باید به آن توجه داشته باشید این است جعبه قفل دارد یا خیر. البته این امر به هدف اصلی شما برای قفل کردن جعبه بستگی دارد.

اصولا کسانی که جواهرات گرانبهایی دارند، آن را درون گاو صندوق خانگی، در صندوق امانات بانک‌ ها یا صندوق‌ های قفل‌ دار امن می‌ گذارند. اما اگر تنها دلیل شما برای خرید جعبه جواهر، راحت جا به جا کردن آن در اتاق ‌های خانه است و فقط می ‌خواهید طلاهای خود را از دسترس کودکان در امان نگهدارید، یک قفل ساده روی جعبه کافی است.

البته برخی از جعبه ‌ها قفل مخصوص کودک هم دارند که می‌توانید برای حفظ امنیت طلای خود این نمونه ‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

پیشنهاد:
خرید 34 مدل مداد چشم خوش رنگ و باکیفیت [حرفه ای]

تقسیم بندی جعبه

تقسیم بندی جعبه انتخابی شما باید متناسب با تعداد و نوع جواهرات شما باشد. به طور مثال، اگر بیشتر طلاهای شما انگشتر است، باید جعبه ‌ای را انتخاب کنید که چندین پایه انگشتر داشته باشد. یا مثلا اگر بیشتر طلاهای شما را دستبند و النگو تشکیل داده، جعبه جواهری را انتخاب کنید که فضای زیادی داشته باشد تا بتوانید دستبند ها را در آن بچینید بدون اینکه در هم گره بخورند.

اگر گردنبند زیاد دارید جعبه ‌ای را برگزینید که در قسمت درب آن پایه‌ هایی برای آویختن گردنبند وجود داشته باشد. به این ترتیب، می ‌توانید در ایده ‌آل‌ ترین حالت ممکن از مصنوعات طلا و جواهرات گران بهای خود نگهداری کنید.

طرح و رنگ

انتخاب این مورد بستگی به نظر شخصی شما دارد و می توانید با توجه به دکوراسیون اتاقتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

در لیست زیر تعدادی از این جعبه های جواهرات زیبا و شیک از جنس های مختلف اعم از جیر ، چرم ، چوب ، چارچه و مقوایی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید