تو زیبا

خرید 35 مدل جوراب شلواری زنانه شیک و زیبا [قیمت ارزان] و طرح های ضخیم و نازک

جوراب شلواری زنانه شاید انتخاب و خرید راحتی به حساب آید اما اگر اطلاعاتی راجع به نحوه انتخاب درست آن داشته باشیم خالی از لطف نیست .

استفاده از جوراب شلواری ، جادویی فوق العاده برای پاهای شماست. با پوشاندن پوست آن را صاف تر از آنچه هست نشان می‌دهد و موجب خوش فرم تر  دیده شدن آنها شده و حتی پاهایی هم که خیلی جوان و لاغر و شیک هستند را بسیار جذاب‌تر می کند.
نحوه انتخاب جوراب شلواری مناسب به وسیله ویژگی هایی چون سایز ، فاق ، ضخامت و… به شما کمک می‌کند که در ایجاد جذابیت بیشتر به اندام و ست کردن جوراب با دیگر لباس‌هایتان دقیق‌تر باشید.

نکات خرید جوراب شلواری

سایز : اکثر جوراب شلواری ها فری سایز می باشند اما در میان آن ها جوراب شلواری هایی نیز وجود دارد که سایز بندی دارند و اغلب بر اساس سایز کف پا دوخته می شوند ، در این موارد باید متناسب با سایزتان خریداری کنید تا ماندگاری آن بیشتر شود .

فاق : جوراب شلواری ها معمولا فاق بلند هستند و کل ناحیه شکم را می پوشانند. اما مدل فاق کوتاه آن هم در بازار موجود است و طرفداران خاص خودش را دارد .

نکته ای که باید راجع به فاق بدانید این است که جوراب شلواری ها در اصطلاح به دوفاق ، سه قاق ، چهار فاق تقسیم می شوند . منظور از دوفاق یعنی قسمت عقب و جلو جوراب شلواری هرکدام با یک خط جدا می شوند .

سه فاق یعنی قسمت جلو با یک خط و قسمت پشت با دو خط جدا می شود .

چهار فاق یعنی هر دوقسمت عقب و جلو هرکدام با دو خط (دوخت) جدا می شوند . این مدل برای کسانی که شکم بزرگتری دارند مناسب ترین گزینه می باشد.

مدل چهارم فاق ، جوراب شلواری های بدون فاق می باشد که برای استفاده زیر لباس مجلسی بسیار کاربردی می باشد.

جوراب شلواری زنانه

ضخامت : بسته به کاربردش ضخیم یا نازک می شود . برای مثال برای یک میهمانی در پاییز پوشیدن جوراب شلواری خیلی نازک (به اصطلاح شیشه ای) خیلی منطقی به نظر نمی آید.

نکته مهم انتخاب ضخامت درست این است که بدانید هرچه ضخامت جوراب شلواری کم تر باشد امکان پاره شدنش هم بیشتر است و برای نگه داری از آن باید دقت بیشتری به خرج دهید.

رنگ : این گزینه بستگی به سلیقه شما دارد اما پرکاربرد ترین رنگ برای جوراب شلواری زنانه ، رنگ پا و مشکی است . این نکته دلیلی برای عدم استفاده از جوراب شلواری های رنگی نیست شما می توانید با استفاده از رنگ های متنوع استایل خاصی برای خور ایجاد کنید.

مثلا یک جوراب شلواری رنگی با یک نیم بوت زیبا و پالتوی شیک برای شما استایل خیره کننده ای می سازد.

در لیست زیر تعدادی از این جوراب شلواری زنانه زیبا موجود است شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید