تو زیبا

خرید 30 مدل حوله ورزشی زنانه و مردانه نانو و معمولی [پرفروش] با قیمت ارزان

حوله ورزشی برای خشک کردن عرق ناشی از فعالیت های ورزشی استفاده می شود. حوله ورزشی میکروب ها را از دستان شما دور کرده و انتقال آنها را محدود می کند.

کاربرد حوله ورزشی

اگر به جای استفاده از حوله از دستانتان برای خشک کردن عرق صورت و پیشانی استفاده کنید؛ میکروب هایی که از دستگاه ها و ابزارهای ورزشی به دستتان منتقل شده را به سایر قسمتهای بدنتان نیز انتقال می دهید که منجربه جوش ها و آلودگی های قارچی می شود.
باشگاه ها ، کمدها و سوناها مکان های مطلوبی برای رشد باکتری ها وقارچ ها هستند؛ باکتری ، قارچ پای ورزش کاران ، کولیفرم و سالمونلا نمونه های اندکی از ذرات قابل گسترشِ خطرناکی هستند که می توانند از شخصی به شخصی دیگر یا از سطحی به سطحی دیگر منتقل شوند؛ استفاده از حوله های ورزشی برای تمیزکردن بدن بعد از ورزش انتشار میکروب ها را محدود خواهد کرد.

استفاده از حوله های ورزشی علاوه بر دلایل بهداشتی، عرق را از بدن خشک کرده و به شما حس تمیزی می دهد، باقی ماندن عرق در منافذ پوست باعث ایجاد جوش می شود به همین دلیل دوش گرفتن یا شستن دست و صورت بعد از هربار ورزش بسیار مهم می باشد که سبب از بین رفتن عرق میشود؛حوله های ورزشی باعث تمیز و خشک شدن صورت، پیشانی و چشم ها می شود.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل ساعت ست مردانه پرفروش از برندهای معروف با قیمت ارزان

نکات خرید حوله ورزشی

جنس

پنبه رایج ترین الیاف طبیعی برای حوله های ورزشی می باشد به این دلیل که فیبر های پنبه دارای قدرت جذب آب بالا بوده و به سرعت خشک می کنند؛  یکی از الیاف عالی برای حوله های ورزشی و هر نوع حوله ای ، پنبه می باشد .

دیگر الیاف قابل استفاده برای تولید حوله شامل : مخلوط پنبه – پلی استر ، میکروفایبر ، کتان ، بامبو یا خیزران می باشد.
اگرچه میکروفایبرها برای حوله های ورزشی مناسب هستند اما بهترین گزینه پنبه می باشد به دلایل طبیعی بودن الیاف جذب آب بسیار بالا، سرعت بالای خشک کردن و در دسترس بودن آن .

سایز و اندازه :

حوله ها معمولا به وسیله ی تراکم بافت اندازه گیری می شوند؛ حوله هایی که وزنشان کمتر است نازک تر هستند و ارزان تر هستند . اگر شما قصد دارید که هر روز از حوله ی ورزشی تان استفاده کنید باید نوع مرغوب آن را انتخاب کنید که قابلیت چندین بار شست و شو را داشته باشند.

البته توجه داشته باشید که حوله های ضخیم تر رطوبت بیشتری را جذب کرده واگر به خوبی شسته و خشک نشوند پناهگاهِ خوبی برای رشد باکتری ها می باشند.
حوله های ورزشی بعداز هربار استفاده باید شسته شوند و به همین دلیل بیشتر مردم حوله ای را ترجیح می دهند که دوام بیشتری داشته باشد.به علاوه حوله هایی که کوچک و قابل جاسازی باشند نیز طرفدار زیادی دارند.
نیازی نیست که حوله های ورزشی برای پاک کردن عرق در حینِ ورزش به اندازه ی حوله ی حمامی بلند و بزرگ باشند.
برای انتخاب اندازه حوله ورزشی، زمان ورزش کردنتان را در نظر بگیرید اگر شما برای مدت یک ساعت یا بیشتر ورزش می کنید قطعا باید حوله ای بزرگتری را انتخاب کنید اما اگر نهایتا ۲۰ دقیقه ورزش می کنید اندازه ی استاندارد برای حوله همان سایز حوله های دستی کوچک، کافی است.

قدرت جذب:

اگر حوله ها نتوانند هدف اصلی خود که جذب عرق ایجاد شده در طول ورزش می باشد را انجام دهند هیچ امتیازی برای استفاده ندارند.
همه ی حوله ها حلقه هایی درون بافت پارچه ای دارند؛ این حلقه های حوله های ورزشی سبب جذب عرق یا آب می شوند هر چقدر تعداد حلقه بیشتر شود قدرت جذب آنها نیز بالا می رود،یک حوله ی ورزشیِ کهنه و نخ نما قدرت جذب بالایی ندارد.

هم چنین حوله های ورزشی نیازی ندارند که به اندازه ی حوله های حمام که بعد از دوش گرفتن برای خشک کردن استفاده می شوند قدرت جذب داشته باشند.

قدرت جذب حوله های ورزشی باید متوسط باشد به علاوه نباید بسیار ضخیم باشد تا محل رشد باکتری ها شده یا اینکه سبب شود وزن اضافی در ساک ورزشی تان حمل کنید.

مارک های محبوب تولیدحوله ورزشی

ناوالس ، آندر آرمور ، آدیداس ، اسپیدو ، ریباک ، کمپسور ، آکوا اسفیر ، نایکی ، کرویت ، لیوآپ ، باترفلای ، سولز ، آرنا ، کورنلیو ، چمپکس ، رومیکس ، شینا ، جان فرانک ، ترک ویر ، نایک و … از برندهای محبوب و پرطرفدار تولید وسایل ورزشی از قبیل حووله ورزشی ، هدبند ورزشی و … می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات کاربردی و پرطرفدار موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید