تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین دریل شارژی و برقی [مقاوم و پرقدرت] با قیمت ارزان

دریل برقی و شارژی یک وسیله برای اغلب فنی کاران و فنی دوستان می باشد که به دلیل قیمت بالای آن بهتر است با آگاهی کامل یک انتخاب درست داشت.

نکات مهم خرید دریل برقی و شارژی

کاربرد اصلی دریل

قبل از اقدام به خرید ابتدا باید مشخص کنید که این وسیله را برای چه کاری تهیه می کنید . کارهای سبک ، متوسط یا سنگین ؟!

برخی دریل ها با تنظیم سرعت برای کارهای متفاوتی قابل استفاده می باشد که انتخاب درست تری است زیرا برای هرکاری شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

لوازم جانبی همراه دریل

با توجه به برند و قیمت این محصول لوازم جانبی همراه آن متفاوت است . باید بدانید بدون برخی از این لوازم های جانبی دریل به تنهایی هیچ کارایی ندارد و هنگام خرید باید به این نکته توجه کنید . بعضی از لوازم های کنار دستگاه عبارت اند از تبدیل سر دریل (سری قابل تعویض) ، تیغه اره ، سیم لحیم و … .

نوع دریل

مدل برقی و شارژی هر کدام مزایایی دارد که بهتر است با توجه به نیاز خود نوع آن را انتخاب نمایید . در مدل برقی قدرت و عملکرد بهتری مشاهده می شود به خصوص برای کارهای سنگین اما مدل های شارژی (بی سیم) برای مکان هایی که پریز برق وجود ندارد کاربرد دارد از طرفی وزن کم آن ها یاعث می شود تا راحت تر حمل شوند.

قبل از خرید نوع دریلی که دوست دارید، این دو مدل را با هم مقایسه کنید و نمونه‌ ای را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

سرعت دریل

اگر می خواهید یک محصول کاملا کاربردی تهیه کنید بهتر است تا مدلی را انتخاب نمایید که دارای تنظیم سرعت می باشد . در این صورت می توانید با سرعت پایین پیچ ها را باز و بسته نمایید و با سرعت بالا برای ایجاد سوراخ استفاده کنید. بهترین مدل دریل نیز مدلی است که دارای سرعت های مختلف می باشد.

برندهای معروف تولید دریل برقی و شارژی 

رونیکس ، بوش، ماکیتا ، شیائومی ، کنزاکس ، رابین ، آ ا گ ، کرون ، توسن ، اکتیو تولز ، متابو ، دیوالت ، ان ای سی ، هیوندای ، میلواکی ، بلک اند دکر ، دی سی ای ، محک ، فاین ، اینکو ، پاور پلاس ، پوکا ، دوو ، هیتاچی ، سوزوکی ، هیلتی ، فلکس و … از برندهای پرطرفدار و محبوب تولید دریل برقی و شارژِی می باشند .

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت و مقاوم از مارک های مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید