تو زیبا

خرید 42 مدل دستگاه بخور سرد و گرم (قیمت ارزان) باکیفیت و کاربردی

دستگاه‌ بخور یا همان رطوبت ‌ساز های خانگی با كنترل رطوبت محل كار یا زندگی دمای محیط را متعادل كرده و برای از بین رفتن حساسیت‌ های فصلی افراد مبتلا به آلرژی یا خشكی پوست (کرم آبرسان) گزینه مناسبی به شمار می‌روند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مهم و کاربردی راجع به این دستگاه به شما عزیزان بدهیم.

چرا از دستگاه بخور استفاده کنیم؟

در فصل زمستان با خشك و سرد شدن هوا میكروب‌ها و ذرات معلق شرایط محیطی را برای ابتلا به حساسیت و سرما خوردگی ‌ها فراهم می‌كنند. یكی از راه‌هایی كه می‌تواند عوامل بیماری ‌زا را از محیط زندگی شما دور نگه دارد ، مرطوب نگه داشتن محیط است که با استفاده از دستگاه‌های بخور امکان پذیر  است. علاوه براین مرطوب كردن هوا و از بین بردن باكتری‌ها شرایط بهتری را برای تنفس و مراقبت از پوست فراهم می‌كند.

دستگاه بخور

بخور گرم

با مرطوب نگه داشتن محیط در درمان گرفتگی و عفونت‌ های مجاری تنفسی و كاهش ذرات معلق حساسیت ‌زا و رفع سرفه‌های خشك موثر است. این نوع بخور برای افرادی كه با شروع نیمه دوم سال از بیماری سینوزیت رنچ می‌برند هم گزینه بسیار مناسبی است. در دستگاه بخور گرم ، آب به كمك المنت حرارتی گرم شده و به بخار تبدیل می شود و در فضا منتشر می‌شود.

مزایا: این بخور در زمستان بهترین گزینه برای فرار از خشكی و التهاب‌های تنفسی و پوستی است.

بخورهای سرد

این دستگاه تایید شده متخصصان برای افراد مبتلا به انواع آلرژی و خشكی پوست است تا با مرطوب و خنك نگه داشتن محیط، كنترل گرد و غبار و بوی بد ضمن فراهم كردن شرایط تنفس راحت ‌تر، علائم جزئی حساسیت ، سرماخوردگی را از بین برده و طراوت و شادابی را در فضا پراكنده كند.

مزایا: بخورهای سرد به دلیل مصرف كمتر برق و نداشتن خطرهای احتمالی مانند سوختگی و جلوگیری از دم نكردن هوای محیط پیشنهاد بهتری برای فصل‌های بهار و تابستان و همچنین ضد عفونی ‌كننده موثر محیط كار یا اتاق كودكان به حساب می‌آیند.

 نكات قبل از خرید انواع بخورها

دستگاه را حتما پیش از خرید امتحان كنید تا بعد از اطمینان از سالم بودن دستگاه از نوع عملكرد و صدایی كه حین كار ایجاد می‌كند، آگاهی كامل داشته باشید.

جنس‌های نامرغوب به وفور در بازار وجود دارند كه بهتر است شما سراغ دستگاهی بروید كه جنس مخزن و بدنه آن مواد مرغوب و مناسب تولید شده باشد.

دستگاه‌های مجهز به تایمر اتوماتیك و تشخیص رطوبت محیط و تنظیم میزان بخار با توجه به میزان آب مصرفی و مصرف برق به مراتب از موارد مشابه به صرفه ‌تر و مناسب ‌تر هستند.

در لیست زیر تعدای از این دستگاه بخور کاربردی و با کیفیت موجود است شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید