تو زیبا

خرید 30 مدل دستگاه تست قند خون با کیفیت [با قیمت ارزان] و بهترین مارک های دنیا

دستگاه تست قند خون برای هر خانه ای ضروری است. چنانچه شما مبتلا به دیابت هستید باید از میزان قند خون خود آگاه باشید. تحقیقات نشان می‌دهد که حفظ قند خون نزدیک به محدوده نرمال، احتمال بروز سکته‌ های قلبی ‌ مغزی، عوارض چشمی، کلیوی، عصبی و مشکلات سیستم گردش خون و حتی مرگ را در شما کم می‌کند.

اما حتی اگر قند خون بالایی هم ندارید داشتن یک دستگاه تست قند خون بهتر از نداشتنش است. هر چند وفت یک بار بهتر است سلامتی خود را بسنجید تا بتوانید از بروز بیماری های خطرناک پیشگیری کنید. ابزار های سلامتی از جمله ترازو ، دستگاه تست قند خون ، دستگاه فشارسنج و … را در اولویت خرید خود قرار دهید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل ظروف هفت سین لاکچری و سفالی [پرفروش] با قیمت ارزان

نکات مهم در خرید دستگاه تست قند خون

دقت دستگاه : با توجه به اهمیت نتایج حاصله از دستگاه و تاثیری که این نتایج می‌تواند بر فرآیند کنترل قند خون داشته باشد و نیز با توجه به آن‌ که پزشکان نیز با مراجعه به این نتایج برنامه درمانی شما را تنظیم می‌کنند، در اختیار داشتن دستگاهی با حداقل احتمال خطا بسیار حیاتی و تعیین ‌کننده است. قطعا هیچ دستگاهی نمی‌تواند مدعی دقت ۱۰۰ درصدی باشد ولی به هرحال دارا بودن حداقل شرایط یعنی دقت ۹۸ درصدی ضروری است.

نوار آزمایش : در هر جعبه دستگاه‌های تست قند که از بازار خریداری می‌کنید چندین نوار اندازه‌گیری قند خون وجود دارد که شما قطره خونتان را به روی آن می‌چکانید و درون دستگاه می‌گذارید. سطح این نوارها به مواد شیمیایی آغشته شده است که با قند خون شما واکنش نشان می‌دهند. آنچه که در این رابطه اهمیت دارد آن است که اولا از نوارهای دارای تاییدیه وزارت بهداشت (هولوگرام) استفاده کنید و ثانیا بهنگام تهیه نوارهای تست قند خون از اعتبار تاریخ مصرف آنها اطمینان پیدا نمایید. البته برخی دستگاه‌ها قابلیت تشخیص نوارهای تاریخ مصرف گذشته را دارند ولی به هرحال توجه به تاریخ مصرف نوارها ضروری است.

سرعت اندازه گیری : دستگاه‌های مختلف موجود در بازار در طول زمان‌های متفاوتی قند خون شما را اندازه‌گیری کرده و نشان می‌دهند. این زمان از 5 ثانیه تا 60 ثانیه متفاوت است. طبیعتا هرچه سرعت اندازه‌گیری بیشتر باشد، میزان آرامش روحی شما و نیز سرعت واکنشی که باید به نتایج داشته باشید، بیشتر خواهد بود.
حافظه : یکی از موضوعاتی که پزشک شما به منظور تنظیم برنامه درمان به آن نیاز دارد، میانگین دوره‌ای میزان قند خون شما است. به همین جهت عموم دستگاه‌ها دارای حافظه برای ضبط مقادیر قند خون هستند. داشتن امکان محاسبه میانگین هفتگی، دوهفته‌ای و ماهانه قند خون، امکان این محاسبه را برای شما آسان‌تر و دقیق‌تر می‌کند. خصوصا برای افراد مسن که حوصله کمتری برای ضبط این اعداد و محاسبات ریاضی دارند، توجه به این خصوصیت ضروری است.
دستگاه تست قند خون

برندهای معتبر تولید دستگاه تست قند خون 

گالا ، آوان ، اکیو چک ، زیکلاس مد ، بیورر ، آرکری ، بایونیم ، یورایت ، ایکان ، استار ، آی هلث ، روبی ، آگاماتریکس ، اینفوبیا ، اس دی بایوسنسور ، ماژور بیو ، گلوکوپلاس ، بی اس آی ، تایدوک ، اکی بایوتک ، فری استایل و … جزء برند های معتبر و پرطرفدار تولید دستگاه قند خون هستند.

در لیست زیر تعدادی از این دستگاه های تست قند خون موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید