تو زیبا

خرید 36 مدل دمپایی زنانه جدید و شیک [ قیمت ارزان ] فانتزی

دمپایی زنانه وسیله کاربردی و مفید جهت پوشش و مراقبت از پا که اکثرا در منزل و اغلب فضای نزدیک به منزل استفاده می شود. اکثر دمپایی های موجود در بازار از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای تولید می شود. مدل های طبی دمپایی از پر طرفدارترین نوع دمپایی طی سال های اخیر به حساب می آید.

خشک بودن پا در حفظ سلامت آن تاثیر چشمگیری دارد، افرادی که پس از استحمام، لابه لای انگشتان خود را خوب خشک نمی کنند و بلافاصله دمپایی های پلاستیکی یا چرمی روبسته می پوشند، محیط مناسبی برای رشد قارچ و بیماری های پوستی خاص دیگر را فراهم می کنند.

دمپایی زنانه

انواع دمپایی زنانه

دسته بندی انواع دمپایی فارغ از مردانه، زنانه، پسرانه و دخترانه با توجه به جنس، مدل، طرح و محل استفاده تقسیم می شوند.

دمپایی رو فرشی: این دمپایی های خانگی بایستی به طوری انتخاب شود که در محیط لیز مانند سرامیک و سنگ منجر به آسیب شما نشود. ضمن اینکه این دمپایی های راحتی نباید مانع از رسیدن هوا به پاها شود.

 

به این ترتیب دمپایی های ابری و جلو بسته مناسب استفاده طولانی مدت در خانه نمی باشند. انواع دمپایی های طبی خزدار، حوله ای، چسب دار و عروسکی اکثر اوقات در محیط خانگی کاربرد دارا هستند. دمپایی های عروسکی کودک گانه به خصوص نوع حوله ای یکی از پرطرفدارترین دمپایی های روفرشی دخترانه به حساب می آید.

 

دمپایی حوله ای: دمپایی حوله به واسطه جنس لطیف و راحتشان به دمپایی های خواب شهرت دارند. به عبارتی این مدل از دمپایی های عموما کنار تخت قرار دارند و همراه با لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرند. مدل خز دار دمپایی خواب بسیار جذاب و شیک است.

پیشنهاد:
راهنمای خرید 36مدل کرم ضد چروک قوی [فوق العاده عالی]

دمپایی انگشتی: این نوع از دمپایی ها مناسب ترین گزینه برای فصول گرم سال محسوب می شوند. دمپایی های انگشتی زنانه و دخترانه علاوه بر محیط خانگی و استخر اخیرا از آیتم های ضروری سالن های آرایشی جهت پدیکور ناخن هستند.

 

دمپایی دستشویی: مناسب ترین مدل دمپایی برای دستشویی دمپایی های پلاستیکی است؛ زیرا امکان خیس شدن آن وجود دارد و این نوع جنس در کم ترین زمان ممکن خشک می شود. هم چنین برای جلوگیری از لیز خوردن در زمین و کاشی خیس بهتر است کف دمپایی پلاستیکی دستشویی صاف نباشد.

 

دمپایی ابری: سبک ترین جنس در میان دمپایی ها متعلق به دمپایی ابری است. دمپایی های ابری اکثر اوقات به صورت لا به لا انگشتی تولید می شوند. این مدل از دمپایی ها بیشتر در محیط های ساحلی و شنا استفاده می‌شوند.

 

دمپایی شنا: از یکی از آیتم های ضروری استخر داشتم دمپایی شناست. دمپایی های لا انگشتی متداول ترین مدل دمپایی برای استفاده در استخر به شمار می رود.

انتخاب دمپایی شنا نیز باید به گونه ای باشد که مانع از لیز خوردن در کف خیس و سر استخر شود. بهتر است کف دمپایی ها شنا کاملا تخت نباشد یا شیارهایی درون آن به کار رفته باشد.

 

دمپایی طبی: این نوع از دمپایی ها به اشخاصی که از ناحیه پا و کمر احساس درد می کنند، سفارش می شود. ظاهر اکثر اوقات دمپایی های طبی به صورت چسبی می باشد.

 

دمپایی خزدار: این مدل از دمپایی های فانتزی در گروه محبوب ترین دمپایی ها رو فرشی زنانه و دخترانه قرار می گیرند. دمپایی های راحتی خز دار زنانه در فصول سرد سال بیشترین فروش را دارند.

در لیست زیر تعدادی از این دمپایی های فانتزی ، جدید و طبی زیبا آورده شده است .میتوانید با توجه به علایق و بودجه مورد نظر خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید