تو زیبا

خرید 38 مدل دمپایی لاانگشتی زنانه شیک و جدید [ قیمت ارزان ] طرح های زیبا و فانتزی

دمپایی لاانگشتی زنانه یکی از بهترین و جذابترین دمپایی برای خانم هاست. اغلب از این نوع دمپایی برای روی فرش استفاده می کنند اما برای مسافرت های طولانی به خاطر راحتی در ماشین هم استفاده می کنند . برخی نیز در کنار دریا روی ماسه های ساحل هم از این دمپایی شیک را میپوشند.

انواع دمپایی لاانگشتی

پلاستیکی: این دمپایی‌ها تماما پلاستیکی هستند یعنی جنس رویه و کفی آنها از پلاستیک ساخته شده است و بیشتر برای ساحل و منزل مناسب می‌باشند. قیمت آنها نسبت به باقی مدل ها ارزان تر است. تنها ایراد این مدل کم بودن دوام آنها می‌باشد.

چرم: این مدل از دمپایی های لاانگشتی، دارای جنس چرم می‌باشند. کیفیت بسیار خوبی دارند و هم برای خانه و هم برای بیرون از خانه مناسب هستند. منظور از جنس چرم هم قسمت رویه‌ی دمپایی می‌باشد که بند به آن وصل است و روی پا قرار می‌گیرد. در صورت استفاده‌ی درست طول عمر نسبتا طولانی هم دارند.

بافت: این مدل زیبایی و جذابیت خاصی دارد چرا که روی آنها به حالت بافته شده است و نمای خاصی به پاهای شما می‌بخشد. قیمت‌ آنها هم بستگی به کفی دمپایی دارد، یعنی اگر کفی آن از جنس پلاستیکی باشد ارزان تر و اگر جنس دیگری داشته باشد، گران تر خواهد بود.

پارچه‌ای: جنس رویه‌ی این مدل از پارچه ساخته شده است و نسبت به مدل‌های قبل دوام و طول عمر کمتری دارند، چون هر لحظه ممکن است، پارچه‌ی موجود بر روی آن دچار پارگی شود. قیمت این مدل هم ارزان می‌باشد و می‌تواند برای استفاده‌ی روزمره در خانه تا حدی مناسب باشد.

دمپایی لاانگشتی زنانه

نکات مهم خرید دمپایی لاانگشتی زنانه

  • حتما به زیبایی دمپایی توجه داشته باشید، خانم‌ها چون زیبا هستند به زیبایی وسایلی هم که خریداری می‌کنند، توجه دارند. پس سعی کنید دمپایی را انتخاب نمایید که جلوه و نمای خاصی به پاهای شما ببخشد.
  • به رنگ دمپایی توجه کنید ، استفاده از رنگ شاد هم برای روحیه شما بهتر است وهم با انواع لباس ها ست می شود .
  • دمپایی دقیقا باید اندازه‌ی پاهای شما باشد، نه تنگ و نه گشاد، چون در هر دو صورت پای شما آسیب می‌بیند و هنگام راه رفتن اذیت خواهید شد.
  • قسمت بند دمپایی نباید انگشتان پای شما را اذیت کند؛ به عبارت بهتر هنگام استفاده از دمپایی هیچ گونه فشاری نباید متوجه انگشت پای شما شود، چون در این صورت انگشتان پای شما دچار انحراف و آسیب‌های جدی خواهد شد.
  • کفی دمپایی باید جنس نرم و قابل انعطافی داشته باشد تا کف پای شما آسیب نبیند، وگرنه در آینده دچار مشکلات میخچه پا خواهید شد.
  • سعی کنید به سراغ خرید دمپایی‌هایی بروید که قسمت رویه‌ی آنها مزین به انواع نگین و مهره باشد. چون این دمپایی‌ها هنگام به پا کردن نمای خاصی به پای یک خانم می‌بخشد و زیبایی پاها را دوچندان خواهد کرد. البته عزیزان این مورد کاملا به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد.
  • در لیست زیر تعدادی از این دمپایی های لاانگشتی زیبا و شیک موجود است ، شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب کنید .

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید