تو زیبا

خرید 30 مدل بهترین زیر سیگاری چوبی و فلزی و کریستال پرفروش با قیمت ارزان

زیر سیگاری یک وسیله کاربردی برای افرادی است که دخانیات مصرف می کنند . بعضا استفاده از یک زیر سیگاری ساده چندان برای افراد سیگاری خوشایند نیست از این رو انتخاب یک زیر سیگاری زیبا و لاکچری را ترجیح می دهند.

انتخاب و خرید محصولات دکوراتیو مانند شمعدان ، استند گلدان و … نیازمند دانستن نکات مهمی است از این رو برای خرید این محصول دانستن چند نکته به انتخاب درست آن کمک می کند.

نکات مهم خرید زیر سیگاری

انتخاب نوع

زیر سیگاری ها به دو نوع کلی جیبی و رومیزی تقسیم بندی می شوند . انتخاب نوع آن با توجه به نیاز شما باید صورت بگیرد.

جنس محصول

جنس این محصولات اغلب از شیشه، چوب، استیل، فلز، سنگ، سرامیک و … می باشند و برای امنیت بیشتر مصرف کننده از جنس نسوز هستند . انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه شما بستگی دارد اما این نکته را در نظر بگیرید جنس های فلزی و سنگی از دوام و ماندگاری بالایی برخوردارند و همچنین جنس شیشه ای قیمت کمتری نسیت به سایر مدل ها دارد.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین تاب کودک [چوبی و بارفیکسی] زیبا و جدید با قیمت ارزان

تعداد جا سیگاری

شیاری برای قراردادن سیگار ! نکته ای که شاید کمتر به آن توجه کنید . برخی از زیرسیگاری ها شیار ندارند و برخی دیگر از یک تا چهار شیار برای قرار دادن سیگار دارند . این مورد هم با توجه به نیاز شما قابل انتخاب است.

رنگ مناسب

رنگ این نوع از محصولات متفرقه موضوعی است که فقط و فقط بسته به میل و سلیقه شما دارد. با این حال توصیه می کنیم همواره به سراغ رنگ هایی بروید که ضد خوردگی باشند تا در استفاده های طولانی مدت از محصول، دچار رنگ زدگی و یا پریدگی رنگ خود نشوند.

درب دار بودن

یک فاکتور مهم دیگر که معمولا از دید افراد سیگاری جا می ماند و خیلی به آن توجهی نمی کنند، درب دار بودن محصول است که سبب می شود تا هنگام وزش باد و یا حتی ضربه خوردن زیر سیگاری، خاکسترهای داخل آن به بیرون نشت پیدا نکنند و مانع کثیف شدن محیط شما نشوند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات زیبا و کاربردی از جنس های مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید