تو زیبا

خرید 30 مدل سایه ابرو حرفه ای و باکیفیت [ قیمت مناسب]

سایه ابرو چیست ؟

سایه ابرو شباهت خيلي زيادي به تاتو ابرو دارد، در واقع سایه ابرو، رنگ روشنی از تاتو معمولی است. همان طور که ميدانيد تاتو ابرو پررنگ و غلیظ است در حالی که سایه ابروملایم میباشد احتمالا به همین علت است که امروزه طرف دار بیشتری نسبت به تاتو دارد برای این که بانوان معتقد هستند که سایه ابروطبيعي تر است و شباهت زيادي به ابروی طبيعي دارد.

سایه ابرومعمولاً قسمت هایی را که تراکم موی اندکی دارد، پر ميکند و مثل تاتو معمولی قاب به وجود نمی آورد . سایه ابروماندگاری کمتری دارد و پس از چند ماه میتوان مدل جدیدی به آن بخشید، برای این که امکان دارد پس از چند ماه مدل ابرویتان قدیمی شود و علاقه داشته باشید که مدلش را عوض کنید.

سایه ابروموقت

براي سایه زدن ابروها اول باید با انتخاب یک رنگ روشن تر از رنگ سایه انتخابي داخل کادر ابرو را به خوبی بکشید بعد با کمک رنگ انتخابي به صورت چرخشی داخل ابرو را پر کنید و بعد روی دوران ها را بصورت زیگزاگ پر کنید با این شیوه میتوانید تمام فضای ابرو را بصورت کامل و به خوبی پر کنید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین باکس حمل حیوانات خانگی [سگ و گربه] با قیمت ارزان

تفاوت هاشور و سایه ابرو

با دانستن تعریف هاشور ابرو و سایه ی ابرو، تفاوتشان مشخص شد. در واقع تفاوت هاشور و سایه ی ابرودر این است که در هاشور داخل ابرو با خطوط نازک پر ميشود که این خطوط مثل تار مو هستند ولی در سایه ی ابرو، تمام سطح ابرو تاتو ميشود ، در واقع پوست رنگ ميشود .

حال با دانستن اختلاف هاشور و سایه ی ابروراحت‎تر میتوانید تصمیم بگیرید که ابروهایتان را هاشور کنید و یا از سایه ی ابرودائمی استفاده کنید، در ظاهرشان هم متفاوت هستند و بستگی به سلیقه شخصی شما دارد که دوست دارید ابروهایتان چطور دیده شود.

ولی در هر دو مدل ابرو مناسب با صورت شما طراحی شده و بعد ابرو را به همان شکل درمی آورند. مدل مناسب براي صورت شما باید بر مبنای فرم صورت، چشم و … انتخاب شود در این مورد اگر خودتان تخصص ندارید، مدل مورد پسند خود را به ارایشگر نشان دهید تا خود ارایشگر که روزانه ابروهای زيادي را هاشور کرده و یا سایه ابروميزند ، برایتان تصمیم بگیرد و بهترین مدل ابرورا برایتان انتخاب کند.

سایه ابرو

انواع سایه ی ابرودائمی

سایه ی ابرودارای صورت های مختلفی است، که مهم ترين آن به شرح زیر است:

سایه  ابروطبيعي

معمولاً افرادی که بدنبال داشتن سایه های طبيعي هستند و یا براي بار اول می خواهند سایه بزنند، این شیوه به آنها توصیه ميشود . اما در سایه طبيعي ابرو، صرفا قسمتهایی از ابرو که کم تر هستند سایه زده ميشود و خبری از قاب و کادر ابرو نیست.

  نکته کلیدی:چنانچه تاج ابرو یا بالای ابرو، دارای موهای کمتری است، بهتراست که از هاشور ابرو استفاده شود تا زيبايي ابروها دوچندان شود.

  سایه ابروساده

  خانم هایی که می خواهند، کل ابرو را یکدست سایه بزنند، باید از شیوه سایه ساده ابرواستفاده کنند، که در تاج ابرو، باید سایه کمرنگ و در دم ابرو، سایه پررنگ تر زده شود. حال خود این شیوه دارای دو مدل است:یکی سایه ساده با قاب ابرو و دیگری سایه ساده بدون قاب ابرو.

  سایه ساده ابروبا قاب

  استفاده از این شیوه، طوری است که تمامی سطوح ابرو به مراه قاب انجام شده و باید در تاج ابرو، تراکم و رنگ، کم تر باشد و در دم ابرو، تراکم و رنگ بیش تر. این نوع روش براي خانم هایی که می خواهند ابروهایی بی نقص و عیب و با کادر داشته باشند، مطلوب است.

  سایه ساده ابروبدون قاب 

  این شیوه هم مثل شیوه سایه ساده با قاب است و تنها اختلاف آن، استفاده نکردن از قاب است . افرادی که بدنبال طبيعي بودن ابروهستند و نمی خواهند افراد دیگر متوجه سایه زدن آنها شود، از این شیوه استفاده نمایند.

  سایه از جنس مخمل ابرو( شیدینگ)

  خانم هایی که بدنبال ابروهای فانتزی هستند، و می خواهند که سایه های زیباتری بر روی ابروداشته باشند، میتوانند از این شیوه استفاده کنند. در استفاده از سایه از جنس مخمل ابرو، از نقاط کوچک و نزديک به هم استفاده شده و کل سطوح ابرورا می پوشاند. سایه زدن در تاج ابروو دم ابرو، باید مثل روش های قبل استفاده شود.

  برندهای معتبر تولید سایه ابروکدامند؟

  اتود ، گلدن رز ، کالیستا ، کاپریس ، آکوآ ، اسنس ، اوریفلیم ، استودیو میکاپ ، هانتین ، میستار ، سوپرتاچ ، میبلین ، لاواری ، وییولت ، ویبو ، آر تی اس ، بی اکسلنت ، یو تری اف و …. جزء برندهای محبوب تولید سایه ابروهستند. در لیست زیر تعدادی از این محصولات را برای شما اورده ایم تا با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

  نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

  دیدگاهتان را بنویسید