تو زیبا

خرید 40 مدلبهترین سبد پیک نیک بادوام و زیبا [پرفروش] با قیمت ارزان

سبد پیک نیک یک وسیله مورد نیاز برای دوست داران سفر و گردش می باشد نا با خیال راحت وسایل مورد نیاز سفرشان را درون آن قرار دهند. یک سفر و گردش لذت بخش با داشتن امکانات و اقلام ضروری لذت بخش تر خواهد شد.

نکات مهم خرید سبد پیک نیک

اندازه مناسب

یکی از مهم ترین نکات خرید یک سبد مناسب اندازه آن است .برای رعایت این مورد شما باید با توجه به جمعیت خانواده خود و یا افرادی که با آن ها به سفر و پیک نیک می روید توجه کنید. اگر خانواده پرجمعیتی هستید بهتر است یک سبد بزرگ تهیه کنید تا به راحتی تمام وسایل مورد نیاز سفرتان درونش جا بگیرد .

وزن مناسب

برای حمل و نقل مناسب بهتر است از سبدی استفاده کنید که وزن کمی دارد و به اصطلاح سبک می باشد . ناگفته نماند این وزن کم نباید نشانه ضعف کالا باشد ؛ بلکه باید در عین سبکی از استحکام بالایی نیز برخوردار باشد.

جنس سبد

جنس سبد رابطه مستقیم با وزن ، قیمت ، استحکام و… دارد پس در انتخاب جنس سبد پیک نیک باید تمام گزینه ها را مدنظر بگیرید . امروزه سبدهارا از نوع پلاستیکی ، حصیری ، پارچه ای ، آلومینیومی و …. طراحی و تولید می شوند که شما از میان آن ها می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نوع طراحی

مدل های قدیمی تر به صورت ایستاده فقط قابل استفاده بودند اما امروزه تولید کنندگان با توجه به نیاز مشتری از مدل های تاشو نیز رونمایی کردند که برای داخل کمد و یا صندوق عقب ماشین فضای کمتری را اشغال می کند. انتخاب هر کدام از اینمدل ها بسته به نیاز و سلیقه شما می باشد.

دسته دار بودن

اغلب سبد های پیک نیک دارای دسته می باشند که حمل و نقل را برای مصرف کننده راحت تر می کند . اما مدل های دسته سبدها متفاوت است ؛ برخی مدل ها دارای یک دسته ، برخی نیز دارای دو دسته در کنارهم هستند . انتخاب مدل تک دسته و دودسته فرق چندانی ندارد اما باید توجه کنید که دسته ها از استحکام بالایی برخوردار باشد.

قفل

داشتن قفل روی سبدپیک نیک یک مزیت به شمار می رود زیرا دیگر نگران بیرون ریختن محتویات داخل سبد نیستید پس هنگام تهیه سبد به این نکته نیز توجه کنید.

بخش بندی داخلی

برخی از مدل ها دارای بخش بندی برای وسایل مختلف می باشد ؛ برای مثال قسمت لیوان ، سرویس غذاخوری ، قاشق و چنگال و …. به صورت جداگانه طراحی شده است که کار شما را آسان می کند .مدل های ساده نیز یک بخش بزرگ دارد که شما باید خودتان وسایل مختلف را درون آن بچینید.

سوراخ دار بودن بدنه

این مورد شاید در ظاهر بی اهمیت باشد اما سوراخ بودن بدنه ی سبد باعث گردش هوای مناسب و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی درون سبد می شود. این گزینه در سفرهای طولانی بیشتر به چشم می خورد.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت و استاندارد با طرح های مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید