تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین ست مانیکور ناخن [فانتزی و دخترانه] با قیمت ارزان

ست مانیکور ناخن یکی از ابزارهای کاربردی و لازم برای هر خانمی می باشد. داشتن ناخن های تمیز و مرتب ، برای هرکسی مهم می باشد ، از این رو داشتن ابزارهای مهم این امر ، لازم و ضروری است.

خرید لاک ناخن ، پودر لاک ، استیکر طراحی ناخن و … در کنار ابزارهای مانیکور و پدیکور به شما کمک می کند تا ناخن های زیبا و شیکی داشته باشید.

مانیکور و پدیکور چیست؟

امروزه زیاد شنیدن این کلمات دور از انتظار نیست زیرا اهمیت دادن به زیبایی ناخن از اولویت های هر خانمی می باشد. اما گفتن و دانستن معانی آن ها خالی از لطف نیست.

مانیکور به معنای مراقبت از دست می باشد و به همین ترتیب پدیکور به معنی مراقبت از پا می باشد. در واقع مانیکور و پدیکور یعنی مراقبت از دست و پا ! برای انجام این کار به چند ابزار ساده نیاز است که در ادامه با هم ، هرکدام را بررسی می کنیم.

ابزار لازم مانیکور

 1.  ناخن گیر
 2. پوشر کوتیکول
 3. گیرنده کوتیکول
 4. بافر ناخن
 5. سوهان ناخن
 6. سوهان پا
 7. براش ناخن
 8. جدا کننده انگشتان پا
 9. یک اسکراب متوسط
 10. پدیکلر
 11. ریمور پینه
پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین مارک پودر سفید کننده دندان [گیاهی] با قیمت ارزان

معرفی ابزارهای ست مانیکور ناخن

ناخن گیر

یکی از مهم ترین ابزارهای انجام مانیکور و پدیکور ناخن گیر می باشد . ناخن های ما مکان بسیار مناسبی برای رشد باکتری و میکروب ها می باشد از این رو کوتاه و تمیز کردن ناخن ها با ناخن گیر از ضروریات است. بهتر است پس از استحمام ناخن های خود را کوتاه کنید زیرا نرم تر هستند.

پوشر کوتیکول

برای به عقب کشیدن پوست روی ناخن باید از این ابزار استفاده کرد. اگر پوست شما سفت و خشک است بهتر است از پوشر جنس فولاد استفاده کنید و اگر پوستی نرم دارید محصول چوبی پیشنهاد ماست.

گیرنده کوتیکول

از این ابزار برای پوست های خشک اطراف ناخن استفاده می شود.

بافر ناخن 

برای از بین بردن تیرگی ناخن از این ابزار استفاده می کنند . بافر لبه های خشک شده ناخن را از بین می برد و طاهری تمیز و یکنواخت به ارمغان می آورد.

سوهان ناخن

برای صاف کردن لبه های ناخن استفاده از سوهان از قدیم رایج بوده است. اما امروزه سنباده به دلیل ملایم تر و ظریف تر بودن نسبت به سوهان طرفداران بیشتری دارد.

سنگ پا / سوهان پا

استفاده از سنگ پا برای از بین بردن سلول های مرده پوست که در سطحی ترین لایه پوست است استفاده می شود. همچنین برای از لایه برداری پوست پا و پینه پا کمک می کند.

براش ناخن

از این ابزار برای تمیز کردن کامل ناخن ها استفاده می شود. همچنین برای از بین بردن لکه ها و کثیفی ناخن ها استفاده می شود. پس برای تمیزی ناخن ها به طور روزانه می توانید از براش ناخن استفاده کنید.

تعداد این محصولات در ست های مختلف متفاوت است و این شما هستید که تصمیم می گیرید چه ابزاری در ست مانیکور شما باشد.

در لیست زیر تعدادی از این ست های زیبا و کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

 •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید