تو زیبا

خرید 34 مدل سشوار [پرفروش] و حرفه ای ارزان قیمت در بازار

سشوار چیست؟!

سشوار وسیله ای برای خشک کردن و حالت دادن به مو است که از 2 بخش عمده یعنی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت درست شده است. سشوار انواع مختلفی مانند مدل حرفه ای، نیمه حرفه ای، خانگی و مسافرتی دارند که بسته به میزان کارکردشان با هم متفاوت هستند. این وسیله به دو نوع معمولی و چرخشی هم تقسیم می شود.

خرید سشوار

استفاده از سشوار در سرمای هوا و بعد از استحمام برای جلوگیری از سرما خوردن ضرورت دارد پس باید در خرید آن دقت کنیم و سشواری را انتخاب نمایید که دارای کیفیت بالا و عملکرد خوبی باشد .همانطور که به پوستمان اهمیت میدهیم و بعد از حمام از مرطوب کننده و آبرسان استفاده میکینم باید به موها نیز اهمیت بدهیم .

سشوار

انواع سشوار بر اساس مصرف

مدل‌های خانگی

توان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده دارند که برای سشوارکشیدن عالی توصیه نمی شوند و بیشتر برای خشک کردن موها کاربرد دارند و هرچند که قیمت ارزان‌تری دارند اما توصیه نمی کنیم برای خرید سشوار، این مدل ها را انتخاب کنید. بیشتر شبیه اسباب بازی کودکانه هستند تا سشواربا عملکرد عالی !

 

مدل‌های نیمه حرفه‌ای 

سرعت متوسط و حرارت متوسط و تنظیمات کمی بیشتر نسبت به مدل های خانگی دارند و همچنین بازه قیمتی متوسطی دارند.

 

مدل‌های حرفه‌ای

این مدل ها تمام چیزی هست که شما به آن نیاز دارید. شاید فکر کنید شما یک آرایشگر حرفه ای نیستید و استفاده از این مدل ها هزینه اضافی است اما واقعیت خلاف این موضوع است. مدل های حرفه ای به سرعت و براحتی به موهای شما حالت داده و با ویژگی ها و لوازم جانبی مناسب مانند یک آرایشگر حرفه ای می توانید موهای خود را سشوارکشیده و آراسته کنید. تجربه ما اثبات کرده است که حتما با خرید سشوارحرفه ای و استفاده از مدل های پیشرفته و حرفه ای رضایت کامل را بدست خواهید آورد.

پیشنهاد:
خرید 35 مدل [بهترین] لنز چشم رنگی با رنگ های فانتزی و زیبا با قیمت ارزان

انواع سشوار

تورمالین

این نوع سشوار با داشتن پوششی سنگی که حاوی مواد معدنی است و به طور طبیعی یون های منفی را منتشر کرده و موها را براق تر می کند .

سرامیک

حرارت این سشوارها بسیار کم است و به مو آسیبی نمی رسانند. سشوارهای سرامیکی دارای نوعی تکنولوژی هستند که به خشک کردن موها از درون و بیرون کمک می کنند.

چرخشی

برای حالت دادن موها در کمترین زمان مناسب است و دارای برس می باشد .

نکات مهم در خرید سشوار

موتور:

سشوارهای حرفه ای برای آرایشگاه ها موتور AC و سشوارهای خانگی موتورشان از نوع DC است . پس هنگام خرید حواستان به نوع موتور سشوار باشد.

قدرت :

برای کارکرد مفید یک سشوار باید به قدرت موتور آن توجه نمود . اگر سشواربرای مصارف خانگی می خواهید . روی موتوری با قدرت 1800 یا 2000 وات به بالاتر حساب کنید ، توجه داشته باشید در سشوارهای چرخشی این عدد از 700 آغاز می شود زیرا نیازی به پرتاب باد نیست.

تنظیم حرارت:

برای تعیین حرارت مود نیاز یک سشوار خوب باید دکمه تنظیم حرارت داشته باشد .

ویژگی های مهم برای انتخاب و خرید سشوار

تنظیم سرعت:

در مدل های خوب سشوار ، سرعت پرتاب باد را می توان تنظیم کرد . موقع استفاده از سشوار این آپشن به کارتان می آید پس به آن توجه کنید.

نوع المنت:

وجود المنت های سرامیکی در سشوار های جدید سبب کمتر داغ شدن این وسیله و افزایش طول عمر و کارکرد آن می شود.

باد سرد:

برای تثبیت مو می توانید از باد سرد سشوار استفاده کنید ، پس سشوارهایی تهیه کنید که مجهز به این دکمه هستند .

فیلیپس ، بابلیس ، آی رنمینگتون ، سایونا ، ای اس او ، مک استایلر ، هاردستون ، جیمی ، رزتی ، هاستی و…. از برندهای معروف تولید سشوار هستند ، در لیست زیر تعدادی از این محصولات را برای شما آورده ایم.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید