تو زیبا

خرید 10 مدل سنگ پا برقی کاربردی و باکیفیت [با قیمت ارزان] بهترین مارک های 2021

سنگ پا برقی وسیله ای برای زدودن پوسته‌ ها و سلول‌های مرده پوست می باشد. همچنین با این وسیله پوست کف پای ‌تان را به راحتی می توانید ترمیم کنید.

وقتی پای پینه بسته داشته باشید هر چقدر هم تلاش کنید مثلا انواع لاک ها را به ناخن هایتان بزنید ، باز هم یک جای کار می لنگد.

مهم ترین قسمت سنگ پا برقی

مهم ترین قسمت این وسیله کاربردی سر غلتان آن است که نقش مهمی در زدودن پوسته‌ های پا دارد. به همین دلیل در خرید این وسیله باید به کیفیت این بخش از وسیله توجه ویژه‌ای داشته باشید. غلتک هم باید قدرت کافی داشته باشد تا هم پا را تمیز کند و هم ایمنی کافی در طراحی آن لحاظ شده باشد تا به پا آسیبی نزند.

*جنس پوست‌ تان را هم در انتخاب سنگ پای مناسب در نظر بگیرید. مثلا اگر پوست پای‌ تان به شدت ضخیم و پوسته‌ پوسته شده است ، دستگاه با غلتکی زبرتر و قدرتی بالاتر برای ‌شما مناسب می باشد. البته گزینه مناسب ‌تر مدل ‌هایی هستند که دارای چند غلتک متفاوت هستند و هر یک روی سرعت و قدرت مختلفی تنظیم می‌شوند .

شکل سنگ پا برقی

طراحی سنگ پا باید طوری باشد که امکان پاک‌ سازی پا در جهات مختلف به راحتی انجام شود. اگر سنگ پا طراحی مناسبی داشته باشد ، راحت ‌تر و بهتر می‌توانید با آن کار کنید.

مدل‌ های جدید و باکیفیت سنگ پای برقی به گونه‌ ای طراحی می‌شوند تا نقاطی از پا که دسترسی به آنها دشوارتر است هم به راحتی پاک‌سازی شوند. طراحی این وسیله ‌ها طوری است که در ناحیه پاشنه و انگشت‌ ها هم به خوبی قابل استفاده هستند.

*سنگ پاهای برقی در قسمت سری غلتان ، معمولا از جنس سنباده هستند تا امکان زدودن پوسته‌ های مرده و نامطلوب کف پا به وجود بیاید.

*به دنبال خرید سنگ پاهایی باشید که امکان تعویض ناحیه سری غلتان‌ شان وجود دارد. در این صورت به مدت طولانی‌تری می‌توانید این وسیله را مورد استفاده قرار بدهید.

نکات مهم

  • ضد آب بودن دستگاه : بعضی از مدل ها ضدآب هستند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در حمام به وضعیت پاهای ‌تان رسیدگی کنید یا هنگام پاک‌سازی پوست پا ، آن را در آب قرار بدهید باید به خرید دستگاهی ضدآب فکر کنید. البته یادتان باشد که دستگاه سنگ پای برقی معمولا زمانی بهتر کار می‌کند که پوست پای‌تان خشک باشد.
  • قابلیت تنظیم موتور : اگر وضعیت پینه پاهای ‌تان به شدت نامطلوب است و پای‌ تان مانند کویری خشک و پوسته ‌پوسته است باید به قدرت موتور سنگ پا در هنگام خرید توجه زیادی کنید. بررسی کنید که توان دستگاه در از بین بردن لایه‌های مرده و پینه‌های پوستی به چه اندازه است.یطیاگر بتوانید دستگاهی بخرید که قابلیت تنظیم موتور آن در دور سرعت‌های متفاوت است، خرید بهتری خواهید داشت.

برندهای معتبر تولید سنگ پا برقی

تاچ بیوتی ، فیلیپس ، رمینگتون ، لی مکس ، هومدیکس ، شول ، سورکر ، کویین و …. جزء مارک های معروف تولید سنگ پا می باشند .

در لیست زیر تعدادی از این محصولات کاربردی و باکیفیت موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید