تو زیبا

خرید 36 مدل شلوار جین زنانه جدید و شیک [ قیمت ارزان ] باکیفیت

شلوار جین زنانه یکی از محبوب ترین شلوار ها بین افراد مختلف است. برای خرید این مدل شلوار باید نکاتی را در نظر بگیرید تا استایل جذاب و شیک تری داشته باشید .

فاق شلوار

در انتخاب شلوار اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید اندازه فاق آن است. فاق در راحتی و استایل شما تاثیر زیادی دارد. فاق ها بسته به اندازه شان به سه دسته تقسیم می شوند فاق کوتاه (16 تا 20 سانتی متر ) ، فاق متوسط ( 20 تا 23 سانتی متر ) ، فاق بلند ( 23 تا 26 سانتی متر )

فاق کوتاه برای خانم هایی که کمر باریک و پایین تنه پرتری دارند مناسب است.

فاق بلند برای خانم هایی که قد کوتاه و اندام لاغر یا شکم برجسته دارند مناسب است .

شلوار جین زنانه

فرم شلوار

مرحله بعدی در انتخاب شلوار جین زنانه فرم آن است که با توجه به فرم بدن و ویژگی شخصیتی هر کس متفاوت است .

شلوار راسته :

این نوع شلوار جین برای کسانی مناسب است که ریز اندام هستند یا دوست دارند پاهای‌ کشیده تری داشته باشند. در این صورت باسن و شانه‌ها هم متعادل‌تر به نظر می‌رسند.

عرض شلوار از بالا تا پایین ثابت و دوخت شلوار راسته است ؛ شلوار جین راسته یک مدل کلاسیک و همیشه مد روز است و به خاطر شکل و شمایل کلاسیکی که دارد هم مدل شلوار لی اسپرت دخترانه و زنانه می‌تواند باشد و هم مردانه و پسرانه چون جذب نیست یعنی نه گشاد است و نه تنگ.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین چادر مسافرتی شیک و لاکچری [پرفروش] با قیمت ارزان

فاق بلند :

اگر فرم بدن شما ساعت شنی است و استخوان لگن شما بزرگ و پهن است بهتر است پاها را کشیده‌تر نشان بدهید. پس بهترین مدل شلوار جین برای اندام ساعت شنی شلوارهای فاق بلند هستند. شلوار فاق بلند برخلاف شلوار فاق کوتاه خط کمر را بالاتر از چیزی که هست نشان می‌دهند و همین مسئله باعث می‌شود که هم بلندتر به نظر برسید و هم پاها نسبت به بالا تنه بلندتر نشان داده شوند.

Boyfriend :

برخلاف اسمشان مردانه نیستند و دقیقا برای خانم‌ها طراحی شده‌اند. دوخت این مدل شلوار جین راحت است، فاق بلند هستند و معمولا دم پای آن‌ها تا زده می‌شود. این مدل شلوار جین که مناسب دختران تینجر یا نوجوان و جوان است برای استایل خیابانی و کژاول مناسب هستند و نه رسمی. بهتر است با این شلوار از کفش اسپرت و ورزشی استفاده کنید و معمولا برای تمام فرم اندام مناسب هستند مگر این‌ که قد خیلی کوتاهی داشته باشید.

دم پا گشاد :

یک مدل شلوار دم پا گشاد که در سال های دور عموما جز شلوارهای زنانه و مردانه جین بود اما حالا اغلب خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. این مدل شلوار دم پا گشاد از مدل دم پا گشاد wide leg یا جین گشاد، دم پای گشاد تری دارد. البته قسمت بالای آن تا سر زانو تنگ است و از زانو به پایین مرتب گشادتر می‌شود. اگر قد بلندی دارد این شلوار برای شما مناسب ‌تر است هر چند که برخی کارشناسان مد بر این باورند که این مدل شلوار برای افرادی با قد متوسط هم مناسب است چون آن‌ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

جین تنگ :

شلوارهای اسکینی یا جین چسبان بیشتر به درد کسانی می‌خورند که اندام تو پُری دارند. این مدل شلوار از بالا تا پایین یکدست تنگ است و پاها را کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته این قانون زمانی صادق است که از نوع بالای مچ پای آن استفاده نکنید و تا پایین قوزک پا را بپوشاند. اگر خیلی لاغر هستید بهتر است قید این مدل شلوار جین را بزنید چون پاها را لاغرتر نشان می‌دهد.

لبه برگردان :

اگر مدل اندام شما در طبقه‌بندی سیب، گلابی یا ساعت شنی قرار می‌گیرد بهتر است از از این مدل شلوار جین با لبه برگردان استفاده کنید. یعنی این مدل شلوار برای اغلب فرم اندام مناسب است البته این در صورتی است که قد بلند یا متوسط رو به بالا داشته باشید. اگر قد بلندی ندارید بهتر است قید این شلوار به خصوص مدل قد ۹۰ یا بالای قوزک پا را بزنید.

در لیست زیر تعدادی از این شلوارهای جین زیبا و شیک ( اسپرت ، مجلسی و … ) موجود است .شما میتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید .

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید