تو زیبا

خرید 40 مدل شلوار و شلوارک راحتی نوزاد جدید و زیبای [پرفروش] با قیمت ارزان

شلوار و شلوارک راحتی نوزاد یکی از مهم ترین  خریدهای شما برای فرزند دلبندتان می باشد که اگر دقت کافی نداشته باشید باعث ناراحتی او می شوید.

همه مادران می دانند در سن نوزادی برای نوزاد خویش بیشتر از هر لباس یا وسیله دیگری نیاز به شلوار راحتی دارند.

نکات خرید شلوار و شلوارک راحتی نوزاد

جنس کمر شلوار

تمام والدین دوست دارند شلوارهای شیک و زیبایی برای کودکان خود تهیه کنند اما توجه به راحتی کودک اهمیت بسیار بالایی دارد. شلوار وشلوارک نوزاد باید به گونه ای طراحی شده باشد که کودک در آن احساس راحتی می کند. شلوار هایی که در قسمت کمر دارای دکمه هستند و یا زیپ دارند در عین شیک و زیبا بودن باعث ناراحتی کودک می شوند . بهترین جنس برای شلوار و شلوارک نوزاد جنس کمر کشی می باشد.

راحت بودن لباس

شلوارهای تنگ که امروزه اغلب والدین برای زیباتر دیده شدن کودکشان از آن ها استفاده می کنند اصلا مناسب کودک نیست زیرا باعث ناراحتی و عدم آزادی کودک می شود.

جنس مناسب

یکی از مهم ترین نکات تهیه هر لباسی اعم از تی شرت مردانه ، بلوز زنانه و …. توجه به جنس پارچه به کار رفته در آن می باشد. برای پوست حساس کودک از لباس هایی استفاده کنید که در عین نرم و راحت بودن باعث حساسیت پوستی او نیز نشود.

هرچه لباس کودک نرم تر باشد او احساس بهتری خواهد داشت.

پیشنهاد:
خرید 36 مدل لوسیون بدن فوق العاده قوی

دوخت شلوار

برای خرید شلوار و شلوارک نوزاد بهتر است از مدلی استفاده کنید که به اصطلاح دودوخت هستند و به راحتی از محل دوخت باز نمی شوند. نوزادان به دلیل استفاده از پوشک فشار زیادی به شلوارهایشان وارد می شود که ممکن در مدت زمان کوتاهی باعث پارگی شلوار شود .

ضخامت مناسب شلوار

ضخامت شلوار نباید خیلی کم باشد زیرا در مدت زمان کمی باعث پاره شدن شلوار می شود ؛خصوصا در صورتی که کودک شما چهاردست و پا می رود این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند.

مناسب فصل خرید کنید

برای خرید لباس مناسب کودک حتما باید با توجه به فصل استفاده انتخاب کنید ؛ برای فصل های گرم سال بهتر است از شلوارک راحتی استفاده کنید. برای فصول سرد سال بهتر است لباس ها را یک سایز بزرگتر بخرید اما اگر فقط قصد خرید شلوار خانگی دارید فقط به ضخامت لباس توجه کنید.

در لیست زیر تعدادی از این شلوارهای زیبا و راحت موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید