تو زیبا

خرید 40 مدل طناب ورزشی قدرتی و سرعتی [پرفروش] با قیمت ارزان

طناب ورزشی یک وسیله ورزشی بسیار کاربردی می باشد که با استفاده از آن هم می توانید کالری بسوزانید و هم در مدت زمان کمی به تناسب اندام برسید .

تمام وسیله های ورزشی  اعم از میل بارفیکس ، طناب ورزشی و … برای خرید نیازمند رعایت نکاتی است تا انتخاب درست تری داشته باشید.

انواع طناب ورزشی

سرعتی

طناب سرعتی همان طور که از نامش پیداست یک طناب سبک برای طناب زدن با سرعت بالا طراحی شده است . این مدل کمک شایانی به هماهنگی میان دست ها و پاها می کند و برای افراد مبتدی خیلی مناسب است .

قدرتی

اگر ورزشکار حرفه ای هستید و می خواهید چربی سوزی و تقویت عضلات را همزمان حس کنید بهتر است از این مدل استفاده کنید که نسبت به مدل قبلی از وزن بیشتری برخوردار است . اگر تازه شروع به ورزش کرده اید و به اصطلاح مبتدی هستید بهتر است فعلا به سراغ این مدل طناب نروید.

نکات مهم خرید طناب ورزشی

نوع

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم طنابهای ورزشی به دو نوع سرعتی و قدرتی تقسیم بندی می شوند .شما باید با توجه به مبتدی و حرفه ای بودن خود یکی از این دو نوع را انتخاب نمایید . پیشنهاد ما این است ابتدا از مدل های سرعتی استفاده کنید تا مهارت کافی برای اسفتاده از مدل قدرتی را کسب کنید . همچنین برای تقویت و قدرتمند کردن عضلات جسمانی خصوصا در نیم تنه بالایی باید با روش های صحیح طناب زنی آشنا شوید سپس سراغ مدل های قدرتی بروید.

جنس طناب

برای انتخاب جنس طناب بهتر است به مکانی که قرار است در آن جا طناب بزنید توجه کنید . برای مثال روی زمین های سفت و سخت بهتر است از مدل های کابلی یا تسمه ای استفاده کنید ؛برای مکان هایی مثل سالن یا روی پارکت های نرم بهتر است از مدل های چرمی و پلاستیکی استفاده نمایید.

طول

یکی از فاکتورهای مهم انتختب طناب طول آن می باشد ؛ طبق یک قانون نانوشته بهتر است طنابی را انتخاب کنید که از قد شما حدود 90 سانتی متر بلند تر است . هرچند این یک قانون نیست اما برجسته ترین طناب زنان دنیا این روش را برای انتخاب طول طناب تایید کرده اند.

شما می توانید از مدل هایی استفاده کنید که قابلیت تنظیم طول دارند ؛ با این مدل ها شما می توانید چالش های بسیاری را انجام دهید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل [بهترین] لوسیون مو قوی و موثر با قیمت ارزان در بازار

شماره انداز

شماره انداز یک قابلیت جذاب برای طناب می باشد که شما پس از انجام تمرین های ورزشی تان می توانید متوجه شوید چه تعداد طناب زده اید؛ اگر طناب شما این قابلیت را ندارد هیچ مشکلی برایتان به وجود نمی آید . شما می توانید با یک برنامه منظم سلامت جسمانی و تناسب اندام خود را تضمین کنید.

جنس و طراحی دسته طناب

برای انتخاب جنس دسته می توانید از میان مدل های پلاستیکی ، چوبی ، استیل و … یک مدل را انتخاب نمایید که هر کدام مزایایی دارد . فقط در نظر داشته باشید هر مدلی که انتخاب میکنید از استحکام کافی برخوردار باشد.

طراحی دسته نیز هرچه ارگونومی تر باشد بهتر است و راحت تر در دستان شما جا می گیرد .

در لیست زیر تعدادی از این ریسمان های ورزشی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید