تو زیبا

خرید 40 مدل [بهترین] عطر جیبی خوش بو با ماندگاری بالا و قیمت ارزان

عطر جیبی همان طور که از نامش پیداست عطری در سایز کوچک است که به راحتی در جیب و یا کیف جا می شود . شما هر کجا که خواستید می توانید عطرتان را تجدید کنید و بوی خوشتان را در همه جا ماندگار کنید.

عطر چیست؟

همان طور که لوازم آرایشی از قبیل کرم پودر ، سایه چشم ، خط چشم و… استفاده می کنیم و چهره مان را ماندگار می کنیم ، می توانیم بوی ماندگاری هم در ذهن ها بسازیم.

عطر ماده ای خوشبو است، برای معطر سازی بدن، محیط و یا محصول. ترکیبات عطر غالبا از مواد صنعتی و یا طبیعی می باشد. حال منظور از عطر جیبی، عطری است که به دلیل اندازه ی کوچکی که دارد، به راحتی درون جیب و کیف جای می گیرد. می توان گفت امروزه از هر نوع عطری با هر رایحه ای، عطر جیبی هم ساخته شده است و برای استفاده از آن رایحه، نیازی به حمل عطر بزرگ با وزن بالا و سایز برگ ندارید و از نمونه ی کوچک همان عطر استفاده می نمایید.

پیشنهاد:
خرید 45 مدل کرم پودر [باکیفیت] و ارزان قیمت در بازار

نکات خرید عطر 

با عجله خرید نکنید : اگر حضوری برای خرید عطر می روید باید بدانید که حداقل زمان برای فهمیدن بوی آن 10 دقیقه می باشد . پس با عجله خرید نکنید و زمان کافی برای آن بگذارید تا بعدا پشیمان نشوید.

با توجه به شخصیتتان خرید کنید : عطرها نشان دهنده ی شخصیت شما هستند. برای مثال افراد مغرور بیشتر عطر های تلخ و خنک را می پسندند. اگر پر جنب و جوش و سر زنده هستید از عطر های گرم و شیرین استفاده نمایید. اغلب آقایان از عطرهای تلخ و خنک استفاده می کنند اما کمتر خانمی از این رایحه بهره می برد.

مکان استفاده : حتما مکان مورد نظر را در انتخاب عطر مورد توجه قرار دهید. برای مثال اگر قصد دارید هنگامی که سرکار هستید از عطر استفاده نمایید به سراغ خرید عطرهای ملایم و خنک بروید. سعی کنید عطر های متنوعی برای مناسبت ها و مکان های مختلف خریداری نمایید.

تست کردن درست : هنگام تست عطر حتما آن را بر روی نقاطی که رگ های خونی در آن قسمت وجود دارند، اسپری کنید، تا بوی واقعی عطر را متوجه شوید. نقاطی مانند: مچ دست، آرنج، پشت گوش، گردن و.. جزو نقاط پالس در بدن محسوب می شوند. همچنین بیش از 4 عطر را هم زمان تست نکنید زیرا حس بویایی تان منحرف می شود و به طور درست متوجه بوی اصلی نمی شوید.

فصل استفاده : فصل­هایی که می­خواهید عطرها را استفاده کنید را در نظر گرفته و مطابق آن به انتخاب عطر بپردازید. به طور کلی بهتر است بدانید، در فصول گرم سال انتخاب عطرهای ملایم و خنک، همچنین در فصول سرد هم عطرهای گرم و شیرین مناسب خواهد بود. به هیچ وجه در تابستان از عطرهای گرم و تلخ استفاده نکنید.

بهترین برند های تولید عطر جیبی

عطر بیک (Bic)، عطر جیبی امپر (Emper)، اسمارت (Smart)، ژک ساف (Jacsaf)، اکو (Ecco)، اسکلاره (Sclaree)، هیدالو (HIDALO) ، دکلت (Decolt) ، کراس ، اکلت ، اونجر ، ff ، zen ، اینوکتوس و … جزء برندهای محبوب و پرطرفدار می باشند که رایحه های مختلفی را در قالب عطر جیبی (خودکاری و …) تولید می کنند.

در لیست زیر تعدادی از این عطر های جیبی زنانه پرفروش و خوش بو با ماندگاری بالا موجود است ، شما می توانید با توجه به نکات گفته شده از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید