تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین عینک آفتابی مردانه شیک و جدید [لاکچری] با قیمت مناسب

عینک آفتابی مردانه یک اکسسوری جذاب است که اگر به درستی انتخاب شود جذابیت تیپ و استایل شما را دوچندان می کند. همچنین برای محافظت از چشم هایتان در برابر اشعه های مضر خورشید بهترین گزینه استفاده از عینک های آفتابی می باشد.

برای خرید یک عینک مناسب بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید.

نکات مهم خرید عینک آفتابی مردانه

جنس عینک

اغلب عینک های موجود در بازار که قیمت مناسبی دارد از جنس آلومینیوم و پلاستیک فشرده وکائوچو می باشند اما شما می توانید با توجه به سلیقه و خوایته خود جنس های دیگری را نیز امتحان کنید

تناسب با حالت چهره

به طور کلی هفته دسته کلی برای حالت چهره انسان وجود دارد ؛ مربعی ، مستطیلی ، بیضی ، گرد ، لوزی ، مثلثی ، مثلث وارونه ! برای انتخاب یک عینک مناسب بهتر است به فرم صورت خود توجه کنید.

رنگ مو

رنگ عینک که متناسب با رنگ موی شما باشد کمک زیادی برای جذاب تر شدن تیپتان می کند . هماهنگی رنگ فریم و شیشه با رنگ موی شما یکی از نکاتی است که بهتر است به آن توجه کنید.

پیشنهاد:
خرید 35 مدل [بهترین] لنز چشم رنگی با رنگ های فانتزی و زیبا با قیمت ارزان

ضخامت فریم

انتخاب ضخامت فریم عینک آفتابی مردانه باید با توجه به شخصیت و چهره تان انتخاب شود . برای افرادی که چهره هایی خندان و مهربان دارند بهتر است از فریم های نازک و ظریف استفاده کنند. همچنین افرادی که صورت ظریف دارند و به اصطلاح زمخت نیستند استفاده از فریم نازک توصیه می شود.

افرادی که چهره ی خشن و جدی دارند بهتر است از فریم های پهن و ضخیم استفاده کنند.

مقاوم در برابر اشعه مضر

عینک آفتابی پوشش مناسبی برای چشمان در مقابل اشعه های مضر خورشید می باشد. اشعه ماورای بنفش خورشید که از سه طول موج تشکیل شده است به چشم آسیب می زند و باعث بیماری هایی همچون آب مروارید ، سرطان پوستی و ناخنک چشم می شود. عینک خوب باید از نفوذ حداقل 95 در 100 این اشعه جلوگیری کند.

عینک آفتابی های UV400 اصل بهترین گزینه برای خرید عینک مناسب می باشد.

در لیست زیر تعدادی از این عینک های آفتابی مردانه جذاب و شیک موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه ی خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید