تو زیبا

خرید 40 مدل بهترین عینک شنا حرفه ای و استاندارد [پرفروش] با قیمت ارزان

عینک شنا امروزه یکی از اصل های مهم دوستداران ورزش های آبی می باشد و برای تهیه آن بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید تا انتخاب درست تری داشته باشید.

نکات مهم خریدعینک شنا

سایز لنز

لنزهای عینک شنا به دو دسته ی بزرگ و کوچک دسته بندی می شود که لنزهای بزرگ سبب دید بهتر و گسترده تر می شود و برای استفاده عموم توصیه می شود ، لنزهای کوچک به دلیل کم کردن وسعت دید مناسب شناگران حرفه است که در سطح حرفه ای فعالیت می کنند و نیاز دارند مسیر را با جزئیات بیشتری ببینند.

پوشش حفاظتی چشم

نشانه ی یک عینک استاندارد و باکیفیت نفوذ نکردن آب به داخل آن می باشد . تولیدکنندگان این محصول از نوارهای سیلیکونی برای پوشش دور تا دور چشم بهره می گیرند . این نوارها بایستی از قابلیت جذب آب و انعطاف پذیری بالا برخوردار باشد تا در هنگام برخورد با آب آسیب نبیند.

رنگ لنز عینک

انتخاب رنگ لنز عینک بستگی به محیطی دارد که قرار است شما در آن شنا کنید. عینکهای شنااز رنگ های کهربایی ، دودی ، آبی ، بنفش ، آینه ای و شفاف ساخته می شوند که هر کدام برای یک شرایط محیطی می باشد . اگر شما میخواهید عینکی تهیه کنید که در همه شرایط از آن استفاده کنید ما رنگ کهربایی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا مناسب اغلب شرایط محیطی است.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل روغن مو موثر و قوی [با قیمت ارزان] و فوق العاده باکیفیت

انواع عینک شنا

عینک تفریحی شنا

این مدل همان طور که از نامش پیداست مناسب افرادی است که گه گاهی شنا می کنند و به طور مداوم نیاز به استفاده از عینک ندارند . این عینکها کمی ضخیم هستند و مکش کمی در پوست اطراف حدقه چشم ایجاد می کنند ؛ درزگیر این مدل چندان مناسب نیست و باعث ایجاد بخار در داخل آن می شود . عینکهای تفریحی زودتر از سایر مدل ها خاصیت ضد بخار خود را از دست می دهند.

عینک مسابقه ای (حرفه ای) شنا

عینک های حرفه ای را معمولا شناگران حرفه ای در هنگام مسابقات مورد استفاده قرار می دهند و به دلیل تنگ بودن بند تعبیه شده در عینک که به جهت عدم نفوذ آب به داخل آن عموما به طور دائمی مورد استفاده قرار نمی گیرد. عینک های مسابقه ای با درزگیری مناسبی که در دور حدقه چشم ها دارند باعت مکش پوست در این قسمت شده و سبب ایجاد فشار بر چشم می شوند که شاید کمی موجب ناراحتی شناگران شود.

عینک سوئدی شنا

استفاده ازعینک های سوئدی شنا بسیار عالی و ارزان هستند. در این عینک ها از لنزهای ساده پلاستیکی با بند هایی لاستیکی تشکیل شده اند. در ساخت عینک سوئدی شنا مانند سایر عینک ها لایه برای لاستیک ها و فوم بکار برده نشده است و در طراحی بکار رفته شده در ساخت این عینک ها حفرهای تعبیه شده برای پوشش چشم ها بسیار شباهت به چشم ها دارند و طرفداران بسیاری در میان شناگران حرفه ای دارند.

برندهای معتبر تولید عینک شنا

اسپیدو ، اکوا پرو ، واته ، زاگز ، کرسی ، 361 درجه ، آرنا ، سوانز ، اینتکس ، فونیکس ، هد ، مد ویو ، آدیداس ، فاکس ، فینیس ، آکوا اسفیر ، ام پی ، جیلانگ ، زد ایکس ، وی کی اسپورت و … از مارک های پرطرفدار و محبوب تولید عینک شنا می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات حرفه ای و استاندارد (بچه گانه و بزرگسال) موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید