تو زیبا

خرید 25 مدل لباس راحتی بارداری [بلند و کوتاه] زیبا و شیک با قیمت مناسب

خرید لباس راحتی بارداری برای دوران بارداری که معمولا از شیرین‌ ترین بخش ‌های زندگی هر خانمی است ، هم راحتی خانم‌ های باردار را به دنبال دارد و هم با ایجاد زیبایی بیشتر باعث بهتر شدن روحیه ‌شان می ‌شود.

نکات خرید لباس در دوران بارداری

  • از ماه چهارم بارداری ، لباس مناسب سایزتان تهیه کنید. لباسی که می ‌پوشید نباید به شکم و پاها بچسبد ، همچنین باید بتوانید به راحتی لباس را بپوشید و دربیاورید و وقتی لباس را به تن دارید، راحت بنشینید و بلند شوید و موقع راه رفتن دست و پا گیر نباشد.
  • کلا لباس و کفش بارداری باید سبک و راحت باشد و در تابستان و زمستان برحسب گرمی و سردی بدن مادر انتخاب شود. البته معمولا خانم‌های باردار ناگهان حس گرما یا گرگرفتگی پیدا می‌کنند و حرارت بدن شان بالاست و نیازی به پوشیدن لباس‌های خیلی گرم ندارند.
  •  لباس خانم باردار باید به او آرامش بدهد چون هر چقدر اعصاب مادر راحت ‌تر باشد، رشد و سلامت جنینی که در شکم دارد ، بهتر خواهد بود. پس یک لباس زیبا و راحت انتخاب کنید. حتما تجربه کرده ‌اید روزی که یک لباس نامناسب و ناراحت به تن دارید یا کفش نامناسبی پوشیده‌ اید، چقدر بیشتر از روزهای دیگر خسته و دچار تنش می ‌شوید. این تنش برای افراد معمولی هم مضر است ، اما برای خانم باردار ، زیان آن بیشتر خواهد بود.
پیشنهاد:
خرید 20 مدل لیف و اسفنج حمام کاربردی و [پرفروش] با قیمت ارزان

اتنخب لباس راحتی بارداری مناسب

  • اولین نکته برای خرید هر لباس راحتی فرد می باشد همیشه لباسی را انتخاب کنید که جدا از بخش زیبایی شناسی در آن راحت باشید.
  • نکته دوم جنس لباس است . باید لباسی تهیه کنید که پوستتان به هیچ وجه به آن حساسیت نداشته باشد ، در دوران بارداری به علت تغییر هورمون ها بدن حساسیت بیشتری دارد. بهترین جنس لباس برای این دوران کتان و نخ می باشد.
  • رنگ و طرح لباس نکته سوم است که شما باید به آن اهمیت دهید ، سعی کنید از رنگ های شاد با طرح های ریز استفاده کنید .
  • نکته بعدی این است متناسب با ماه بارداری تان خرید کنید . برای مثال در سه ماه اول تقریبا سایز شما تغییر آن چنانی نمی کند و فقط باید لباسی بپوشید که به شکمتان فشار نیاید. برای مثال اگر به پوشیدن شلوار جین علاقه دارید از مدل بارداری آن استفاده کنید.
  • نکته آخر سایز لباس است ، برخی خانم ها دوست ندارند که حاملگی شان مشخص باشد و به دنبال لباس های سایز بزرگ می روند اما نمی دانند با این کار فقط اندامشان ناموزون می شود.

لباس هایی بخرید که اطراف شکم انعطاف پذیر باشد.

جنین در شکم حرکت و رشد می کند بنابراین در شکم فعالیت های زیادی انجام می شود.
از خرید پارچه های سفت اجتناب کنید. در عوض پارچه های کشی را انتخاب کنید. شلوار یوگا نیز انتخاب خوبی خواهد بود زیرا شلوارهای شل و راحتی هستند. از زیپ و دکمه بپرهیزید. شلوار یا دامن کشی بپوشید که نیازی به زیپ یا دکمه ندارد.

از لباس های بیش از حد تنگ استفاده نکنید.

 در عین حال، خرید لباس مناسب برای بارداری باعث می شود باریک تر به نظر برسید.
 از تاپ هایی که موج دار هستند اجتناب کنید. لباس هایی بخرید که وزن اضافی شما را می پوشانند و در عین حال کمی نیز ظاهر شما را زیباتر می کنند.

دامن و لباس مناسب انتخاب کنید

پوشیدن دامن و لباس می تواند در بارداری پیچیده باشد. به ویژه که می خواهید از دامن های بیش از حد کوتاه بپرهیزید.
 لباس ها و دامن هایی که پشت طولانی تری دارند اغلب برای بارداری مناسب هستند. یک لباس شیک یا ماکسی انتخاب خوبی است.
 اگر می خواهید دامن بپوشید مطمئن شوید دارای حجم کم و فیت بدن است.
در لیست زیر تعدادی از این لباس های راحتی بارداری مناسب و زیبا موجود است شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید