تو زیبا

خرید 35 مدل [بهترین] لنز چشم رنگی با رنگ های فانتزی و زیبا با قیمت ارزان

لنز چشم رنگی برای داشتن چشم‌ رنگی به ویژه در میان جوانان به یک مسئله ‌ی جذاب تبدیل شده است و برای اینکه چشم خود را به رنگ دلخواه درآورند از آن استفاده می کنند.

در زمینه‌ ی انتخاب و خرید این لنز ‌ها معمولا توجه افراد صرفا بر روی زیبائی ظاهری است و تناسب محصول با سن و ویژگی‌ های ظاهر فرد و همچنین استاندارد بودن وسیله با اهمیت دانسته نمی‌شوند.

پیشنهاد:
خرید 35 مدل بهترین مایکروفر باکیفیت ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

نگه داری لنز رنگی چشم

لنز‌های رنگی همانند وسایلی چون مسواک و شانه، شخصی می‌باشند و هر فرد باید لنز مخصوص به خود را داشته و از آن استفاده نماید. نگهداری از لنز در ظرف ویژه ‌ای که دارای محلول فیزیولوژیک می ‌باشد انجام می‌گیرد.

پس از هر بار استفاده لنز از چشم خارج شده و به وسیله‌ ی این مایع شسته می‌شود. سپس در ظرف مخصوص که دوباره از همان مایع مملو است، نگهداری می‌گردد.

دست‌ها قبل از تماس با لنز باید کاملا شسته شوند و هیچ جرمی بر سطح آن ‌ها وجود نداشته باشد؛ همچنین محیط نیز باید فاقد گرد و غبار باشد. به منظور قرار دادن لنز در چشم، باید از انگشت اشاره استفاده نمود و در هنگام خارج کردن آن از چشم استفاده از انگشت اشاره و شست مناسب‌ تر است. در مورد لنز ‌های یک ‌بار مصرف نیز باید توجه کرد که استفاده دوباره از آن ‌ها، به دلیل افزایش میکروب در چشم و در نتیجه افزایش احتمال عفونت اصلا کار صحیحی نمی‌ باشد.

نکته مهم : در هنگام خرید باید دقت کرد که از محصولات کمپانی‌ های مطرح و معتبر در این زمینه استفاده نمود تا چشم در طولانی مدت دچار بیماری نگردد.

برای برگزیدن یک لنز رنگی، باید به رنگ چشم و رنگ پوست نیز توجه داشت و متناسب با این ویژگی‌ها اقدام به خرید نمدود.

استفاده از ریمل و خط چشم و سایه چشم حتما پس از گذاشتن لنز انجام شود.

برندهای معتبر تولید لنز چشم رنگی

رینبو ، سولوتیکا ، لنزیک ، آرتک ، آر تی اس ، پلی ویو ، مکسی بل ، فنتسی ، فلش ، هرا و … از برندهای معتبر تولید لنز چشم می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات پرطرفدار در تمام رنگ ها (طوسی ، عسلی ، قهوه ای ، سبز ، ترکیبی و …) موجود است .شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید