تو زیبا

خرید 40 مدل لگو و بازی ساختنی جذاب و جدید [مناسب کودکان و بزرگسالان] با قیمت ارزان

لگو و بازی ساختنی سال های سال است که جز بازی های محبوب کودکان و حتی بزرگترها می باشد . دنیای لگوها بسیار گسترده و بزرگ است که دست شما برای انتخاب مدل دلخواه باز است.

فواید استفاده از لگو و بازی ساختنی

قبل از دانستن نکاتی برای تهیه این وسیله سرگرمی بهتر است بدانید که برای چه روانشناسان کودک این بازی را برای اغلب کودکان پیشنهاد می کنند؛

تقویت مهارت حرکتی

برای وصل و جداسازی قطعه های لگو نیاز است تا کودک از فشار دست و انگشتان خود استفاده کند ؛ بنابراین مهارت های حرکتی کودک تقویت می شود.

خلاقیت

بیشتر لگوها از قانون خاصی برای نصب و جداسازی قطعه ها پیروی نمی کنند و دارای رنگ ها و شکل های متفاوتی هستند از این رو کودک با خلاقیت خود می تواند شکل های زیبا و خلاقانه ای طراحی کند که این امر سبب افزایش قدرت تخیل و پرورش خلاقیت وی می شود.

تقویت شخصیت

کودک با هر بار درست کردن و خراب کردن و از نو ساختن یاد می گیرد برای خواسته های خود تلاش کند و دست از تلاش برندارد .

افزایش اعتماد به نفس

زمانی که کودک یک مدل سازی در ذهن خود تصور می کند و سپس با تلاش و کوشش به نتیجه دلخواه می رسد ناخودآگاه اعتماد به نفسش افزایش می یابد و این امر در دراز مدت به کودک شخصیت والایی می بخشد.

افزایش قدرت تفکر و برنامه ریزی

برای مدل سازی ، ساخت و… لگوها کودک از ابتدا فکر می کند و برنامه ریزی می کند و سپس وقتی با چالشی روبرو می شود با قدرت تفکر سعی می کند مشکل را برطرف نماید تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین نیم تنه ورزشی زنانه شیک و [با کیفیت] با قیمت ارزان

نکات خرید لگو و بازی ساختنی مناسب

حالا که فواید استفاده از لگو را فهمیدیم بهتر است نکاتی را فراگیریم که کمک می کند انتخاب بهتری داشته باشیم؛

سلیقه

تنوع در بازار لگوها بسیار زیاد است اما نکته اصلی این است که آن محصول با علایق و سلیقه های استفاده کننده متناسب باشد . برای مثال یک مدل کلاسیک برای یک کودک 4 ساله که به دنبال هیجان است شاید گزینه مناسبی نباشد.

سن

همان طور که قبلا گفتیم تنوع این محصولات بسیار زیاد است اما باید با توجه به سن و سال شخص خریداری شود . لگوها در سطوح مختلف مثل آسان ، متوسط و پیچیده در بازار موجودند.

برندهای معتبر تولید لگو و بازی ساختنی

لگو ، انلایتن ، دکول ، بافرزندان ، ژی استار ، کوبی ، اس وای ، گودی ، کوگو ، مازون ، درناپلاست ، لگال لگو ، سیپو ، لیزرپگز و … از مارک های معروف و محبوب تولید لگو می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات جذاب و باکیفیت برای گروههای سنی محتلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید