تو زیبا

خرید 20 مدل لیف و اسفنج حمام کاربردی و [پرفروش] با قیمت ارزان

لیف حمام از لوازم بهداشتی حمام محسوب می شود که به وسیله الیافی مثل کتان به شکل دستی یا پلاستیکی در فرایند صنعتی بافته می شود. لیف معمولا همراه با صابون برای پاک کردن آلودگی ها از روی سطح پوست به کار می رود و یکی از ارکان اصلی شست و شوی بدن و استحمام کامل به شمار می رود که از دیرباز مرسوم بوده و در سبد خرید لوازم بهداشتی خانوارها قرار داشته است.

نکات خرید لیف حمام

جنس لیف

جنس لیف نخستین نکته در خصوص خرید آن است. برای این منظور شما می توانید به سراغ لیف های نخی، کاموایی، پلاستیکی و همچنین لیف های تولید شده از الیاف گیاهی لوفا بروید. بهتر است در این مورد با در نظر گرفتن نوع پوست بدنتان که چرب است و یا خشک اقدام نمایید.

پیشنهاد:
خرید 37 مدل ناخن مصنوعی باکیفیت و شیک [با قیمت ارزان] و طرح های خاص و زیبا

اندازه مناسب

نکته مهم بعدی برای انتخاب لیف حمام توجه به اندازه آن است. با توجه به اینکه سطح لیف تا چه میزان از بدنتان را تحت پوشش شست و شو و لایه برداری قرار دهد، یک لیف خوش سایز را انتخاب نمایید.

بند دار بودن یا نبودن

اینکه لیف شما بند دار باشد یا نباشد، موضوعی است که خودتان باید در خصوص آن تصمیم گیری نمایید. در صورت نیاز به آویزان کردن لیف خود از قفسه های موجود در حمام، حتما خرید مدل های بند دار را در دستور کار خود قرار دهید. اما اگر نیازی به آویزان کردن لیف و کیسه مام خود ندارید، خرید مدل های بدون بند یا بند دار اصلا برایتان اهمیتی ندارد.

رنگ و شکل محصول

اینکه لیف حمام شما در چه رنگ و دارای چه طرحی نیز باشد، از دیگر مواردی است که انتخاب آن بسته به سلیقه و نظر خودتان دارد. با این حال اما توصیه ما را فراموش نکنید که انتخاب محصولات استحمامی تان در یک تم رنگی و طرحی می تواند فضای حمام خانه تان را بسیار چشم نواز و زیبا جلوه دهد. انتخاب پرده حمام ، لیف حمام و …

در لیست زیر تعدادی از این محصولات کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید