تو زیبا

خرید 15 مدل بهترین لیکویید کاشت ناخن [مرغوب و باکیفیت] با قیمت ارزان

لیکویید کاشت ناخن چیست؟

لیکویید کاشت ناخن کلمه ای که اغلب خانم ها به ویژه ناخن کارها و خانم هایی که علاقه به کاشت ناخن دارند به وفور می شنوند ، ما در این مقاله قصد داریم در ابتدا به معرفی این محصول و سپس راهنمای خرید آن بپردازیم .

این محصول در واقع ماده یا محلولی است که با پودر کاشت ناخن ترکیب شده و باعث به وجود آمدن ماده مصنوعی برای کاشت ناخن می شود . پس از طراحی پودر کاشت ناخن ، از نگین ناخن و …. برای زیباسازی ناخن استفاده می شود.

انواع لیکوییدکاشت ناخن

EMA

این مدل که دارای اتیل متااکریلیت می باشد که اغلب در رنگ های بنفش و تناژ یاسی و آبی روشن در بازار موجودند و به ندرت مدل بی رنگ و بوی آن ها پیدا می شود. با استفاده از این محصول ناخن ها باگذشت زمان تغییر رنگ نداده و به اصطلاح زرد نمی شوند.

MMA

این نوع لیکوییدها ، لیکویید هایی می‌ باشند که در ساختار و یا فرمولاسیون آن‌ ها از متان متیل اکریلات استفاده شده است. از لیکوییدهای MMA معمولا در زمینه دندان پزشکی و ساخت دندان‌ های مصنوعی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این مدل به صدف ناخن صدمه وارد می‌ کنند، بعد از مدتی باعث تغییر رنگ ناخن می‌ شوند، همچنین ممکن است باعث بروز قارچ و انواع مشکلات پوستی شوند.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین مارک پودر سفید کننده دندان [گیاهی] با قیمت ارزان

لیکوئید چرب

این مدل سرعت خیلی کمتری در خشک شدن دارد و از این رو برای کسانی که تازه کار هستند مناسب تر است تا زمان بیشتری برای اعمال آن داشته باشند.

لیکوئید متوسط

این مدل به نسبت مدل قبلی سرعت متوسطی در خشک شدن دارد.

لیکوئید خشک

ناخن کارهای حرفه ای و کسانی که سرعت عمل بالایی دارند می تواند از این مدل استفاده کنند زیرا به نسبت دو مدل قبلی سرعت خشک شدن فوق العاده بالایی دارد.

معیار انتخاب لیکویید کاشت ناخن

  1. مواد تشکیل دهنده ی لیکوییدها از اهمیت بالایی برخوردارند . از خرید محصولاتی که مواد حساسیت زا مثل متان متیل اکریلات و … دارند خودداری کنید.
  2. با توجه به سرعت عمل خود لیکویید مورد نظرتان را انتخاب کنید . اگر فکر می کنید سرعت عمل بالایی دارید از لیکویید خشک استفاده کنید در غیر این صورت به دو مدل دیگر فکر کنید.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات باکیفیت از برندهای مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید