تو زیبا

خرید 30 مدل بهترین مداد ابرو از بهترین برندها [ با کیفیت ]

مداد ابرو چه کاربردی دارد؟

ابرو به عنوان یکی از اجزای مهم صورت، می تواند نقش بسزایی در زیبایی ظاهری داشته باشد. به همین خاطر روش های زیادی از جمله ریمل ابرو، رنگ کردن ابرو و … به وجود آمده است. در این مقاله با معرفی مداد ابرو به عنوان یکی از ابزارهای آرایش ابرو، نکاتی را در مورد این وسیله ی آرایشی بیان می کنیم.

از آنجایی که ابرو در چهره ی هر فردی می تواند قسمت مهمی از زیبایی صورت را تشکیل دهد، روش های مختلفی برای آرایش ابرو وجود دارد. پرکاربردترین این روش ها، استفاده از مداد ابرو است.

مدادابـرو یکی از لوازم آرایشی است که اغلب زنان از آن استفاده می کنند. امروزه زنانی که می توان گفت ابرو های کم پشت و ضعیفی دارند، برای زیباتر جلوه کردن ابروهای خود، از یک مداد ابرو استفاده می کنند. مداد های ابرو به خوبی و با توجه به مهارت آرایشگر می تواند کیفیت زیبایی ابروهای شما را افزایش دهد.

پیشنهاد:
معرفی 30 مدل رنگ مو ترند 2020

از جمله کاربرد های مداد ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم دهی به ابرو: به وسیله ی مدادابرو می توانید با ایجاد منحنی ها و فرم های مورد نظر، یک فرم و حالت کلی را برای ابرو در نظر گرفت.
 • پرکردن جای خالی ابرو: از دیگر کاربردهای مداد ابرو، پرکردن قسمت هایی است که ممکن است در آن قسمت ها موهای ابرو رشد نکرده و وجود نداشته باشد.
 • کشیدن ابرو: برای ایجاد یک مدل یا خط منحنی مناسب برای ابرو، شما می توانید از مداد ابرو استفاده کنید
 • سایه دادن: سایه دادن در نقاط کم پشت شما می توانید برای جلوگیری از ظاهر خالی و تورفتگی در ابرو ها از سایه دادن به وسیله ی مداد ابرو استفاده کنید.
 • ایجاد تقارن
 • تقویت  پهنا و عرض ابروها

مداد ابرو

انتخاب رنگ مناسب 

انتخاب رنگ مدادابـرو برای آرایش ابرو نکته ای است که در آرایش ابرو با مداد حائز اهمیت است. بسیار مهم است تا رنگ موها و ابروها با یکدیگر هماهنگ و رنگی نزدیک به هم داشته باشند. علاوه بر این، در انتخاب رنگ تیره باید توجه داشت که ممکن است ابروهایتان غیرطبیعی به نظر برسند.

به طور کلی رنگ های روشن نیز مانند رنگ های تیره، فقط ابروهایتان را غیرطبیعی جلوه می دهند. رنگ مداد باید متناسب با ته رنگ پوست شما و ویژگی های صورتتان باشد. ار حالات ایده آل رنگ مداد می توان به روشن بودن نسبت به رنگ موها در دو پرده اشاره نمود.

برای استعمال مداد ابـرو، بدون وارد کردن فشار، ضربات را به آهستگی وارد نمایید و از استفاده ی مداد در گوشه های بالایی و پایینی ابروهایتان خودداری کنید. همچنین هنگام استفاده از مداد ابـرو، خارج از خط معین را رنگ نکنید.

مداد های ابرو معمولا دارای دو سر مداد و شانه ی ابرو هستند.  در بعضی از مدل های مداد نیازی به تراشیدن نیست و می توانید با پیچاندن قسمت زیر مداد، نوک آن را تقویت کنید.

از جمله نکاتی که در خرید این مداد باید توجه کنید عبارتند از :

 • برای انجام کار طراحی و متقارن سازی ابروها بهتر است از مدادهای دارای براش یا اسپولی تهیه کنید.
 • برای آرایش های روزانه، از مداد های ابرویی تیره و روشن استفاده نکنید.
 • در خرید های اینترنتی، از نظرات مصرف کنندگان استفاده کنید.
 • در خرید مدادهای ابرو، برند ها و مدل هایی که اشاره شد را در نظر داشته باشید.
 • همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید.

کدام مارک مداد ابرو بهتر و حرفه ای تر است ؟

اتود ، فلورمار ، بل ، تایرا ، کورنس ، اسنس ، اپکس ، هانتین ، آی فیس ، اسکار ، اریفیلیم ، بورژوآ ، لورآل ، آرت ، تالیکا ، گاش ، گلدن رز و …. جزء برندهای محبوب مدادابرو هستند. در لیست زیر تعدادی از این محصولات را آورده ایم تا با توجه به نیاز خود مدادی با کیفیت و مناسب تهیه نمایید.

نظرات کاربران

 •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید