تو زیبا

خرید 34 مدل مداد چشم خوش رنگ و باکیفیت [حرفه ای]

مداد چشم ها سال‌هاست که محبوبیت دارند و راز ماندگاری‌ شان هم در راحتیِ استفاده و پاک شدن آسان است.

مداد چشم به چه دلیل استفاده میشود ؟

چشم مهم‌ترین عضو صورت است و بالطبع آرایش صورت یکی از خاص‌ترین و دقیق‌ترین انواع آرایش، پس اگر می‌خواهید زیباتر به نظر برسید توجه داشته باشید که دقت در انتخاب و استفاده از مدادچشم می‌تواند نقشی بسیار کلیدی داشته باشد. مخصوصا که میان سفیدی چشم و سیاهی این خط مهم‌ترین کنتراست صورت رخ خواهد داد.

بزرگ ترین مزیت تمام مداد های آرایشی سادگی استفاده از آن هاست. مداد چشم هم از این قائده مستثنی نیست. نکته مهمی که باید در استفاده از مداد چشم رعایت کرد این است که نوک مداد همیشه باید تیز و تراش شده باشد تا بوسیله آن بتوان یک خط صاف و منظم دور چشم کشید.

مدادچشم تنوع رنگی نیز دارد. در نتیجه می توانید خط چشم متفاوت تری داشته باشید. اگر برای داخل پلک پایین چشمتان از مدادچشم رنگی استفاده کنید، آرایش چشمی با تاکید و اغراق بیشتری خواهید داشت. اما متداول ترین رنگ های مداد چشم، رنگ مشکی و قهوه ای است.

ماندگاری مداد چشم کمتر از رقیبان خود است، اما سهولت استفاده از آن باعث شده است به راحتی بتوان از این موضوع چشم پوشی کرد.

مداد چشم

چند ترفند برای استفاده از مداد چشم

استفاده از روش خط چین برای کشیدن خط چشم صاف: در این روش باید گوشه خارجی پلک چشم را با انگشت بکشید. با مدادچشم از گوشه داخلی شروع به کشیدن خط های کوتاه به صورت خط چین کنید. در پایان خط ها را به هم وصل کنید. این روش باعث می شود خطی بسیار دقیق و صاف روی چشم ایجاد کنید.

 

استفاده از مداد چشم قهوه ای برای پوست و موی روشن: اگر پوست و موی روشن دارید ممکن است مدادچشم مشکی ظاهر هماهنگی بین آرایش چشم و چهره شما ایجاد نکند. در این شرایط بهتر است از مداد چشم قهوه ای برای خط چشم استفاده کنید. اگر تمایلی زیادی به این کار نداشتید، حداقل برای پلک بالا از مدادچشم مشکی و برای پلک پایین از مدادچشم قهوه ای استفاده کنید.

 

خشک شدن چربی نوک مداد: گاهی ممکن است به علت سرما یا خشکی هوا، نوک مدادچشم خشک شود. خشک شدن بیش از حد نوک مدادچشم ممکن است باعث شود خط چشم یکنواخت ایجاد نشده و بریده بریده شود یا رنگ آن بطور یکدست روی یک خط قرار نگیرد. برای رفع این مشکل باید کمی نوک مداد را گرم کنید، فقط کافی است نوک آن را بین دو انگشت شصت و سبابه کمی بچرخانید.

 

درشت تر جلوه دادن چشم ها: برای اینکه چشم ها را درشت تر نشان دهید، مداد چشم را به طور کامل دور چشم نکشید. خط چشم را از نیمه پلک ها شروع کنید و تا قسمت خارجی پلک ادامه دهید و به هم متصل کنید.

برای اینکه به زیبایی صورت و چشمان‌تان بیفزاید بهتر است گاهی پا را فراتر گذاشته و به جای استفاده از خط چشمهای مشکی از مدادهای رنگی برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. البته باید به رنگ چشم و پوستتان توجه کنید.

پیشنهاد:
خرید 40 مدل بهترین کمربند مردانه چرم و پارچه ای [پرفروش] با قیمت ارزان
  • مداد چشم بنفش رنگی است که بی درنگ درخشش چشمان‌تان را زیاد می‌کند. این رنگ می‌تواند چشمان سبز را روشن‌تر نشان دهد. همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می‌آید.
  • مدادچشم آبی نفتی نیز جزو محبوب‌ترین و مشهورترین رنگ‌ها است که با هر گونه رنگ پوستی همخوانی خوبی دارد و مناسب‌ترین رنگ برای چشم‌های قهوه‌ای است.
  • چشم های قهوه ای و فندقی با مداد چشم سبز زیتونی ظاهری فوق العاده پیدا می‌کنند. شما می‌توانید این رنگ را هر روز استفاده کرده و به زیبایی خود بیفزاید.
  • مدادچشم شکلاتی رنگ، گزینه‌ایی دیگر است که به هر رنگ چشمی می‌آید و ظاهری طبیعی به شما می‌دهد و چهره‌تان را گرم‌تر می‌کند.
  • مدادچشم خاکستری جایگزینی برای مداد چشمهای ساده مشکی است. برای جذاب کردن چهره‌تان این رنگ را با آرایشی ملایم کامل کنید.
  • مدادچشم سفید برای درشت کردن چشمها استفاده می شود.

بهترین مارک های خط چشم کدامند؟

بل ، فلورمار ، لچیک ، دوسه ، آی فیس ، نوت ، یورن ، ویولت ، اوریفلیم ، اسکار ، اسنس ، بی یو ، بورژوآ ، دیپ رومانس ، تایرا، گلدن رز ، مای ، کیس بیوتی ، کاپریس و … جزء برندهای محبوب تولید مدادچشم هستند . در لیست زیر تعدادی از این محصولات را آورده ایم تا با توجه به نیاز خود مداد مورد نظرتان را تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید