تو زیبا

خرید 20 مدل نوار بهداشتی روزانه و شبانه [پرفروش] با قیمت ارزان

نوار بهداشتی یکی از محصولات آشنا برای خانم ها می باشد.

هنگام شروع دوران قاعدگی بانوان از رحم آن ها خونی خارج خواهد شد که علاوه بر ایجاد آلودگی بر روی لباس، برای سلامتی نیز زیان آور است. نوار بهداشتی با چسبیدن به لباس زیر بانوان این خون را جذب خواهد کرد و از کثیف شدن و خونی شدن لباس جلوگیری می کند.

نکات انتخاب نوار بهداشتی مناسب

جذب

اولین و مهم ‌ترین ویژگی یک نوار بهداشتی مناسب قدرت جذب بالای خون در کوتاه ‌ترین زمان ممکن است. خون جذب ‌شده باید در لایه میانی محفوظ بماند و به سطح پد برگشت نکند؛ در این صورت موجب احساس خیسی می‌شود.

قدرت جذب نوار بهداشتی ‌ها روی بسته بندی آن به صورت شکل قطره نشان داده می شود.

سایز و ضخامت

درمورد اندازه و ضخامت باید بر حسب شدت خون‌ ریزی پد مورد نیازتان را تهیه کنید. اما اغلب خانم‌ ها برای دو تا سه روز اول قاعدگی از نوار بهداشتی ‌های ضخیم ‌تر استفاده می‌کنند.

ازلحاظ اندازه هم نوار بهداشتی ‌های روز و شب متفاوت‌ اند: پد های ویژه روز کوتاه ‌ترند، در حالی ‌که پد های ویژه شب بلند ترند؛ پد های ویژه شب همچنین در قسمت پشتی که روی باسن قرار می‌گیرد، پهن ‌ترند تا هنگام دراز کشیدن نگران نشت خون نباشید.

مشبک بهتر است یا پنبه ای؟

این مورد هم تا حد زیادی به ترجیح فردی بستگی دارد. برخی خانم‌ها با نوار بهداشتی‌ های پنبه‌ای راحت‌ترند، برخی دیگر با نوار بهداشتی‌ های مشبک. نوار بهداشتی ‌های مشبک با اینکه از قدرت جذب بالایی برخوردارند اما در برخی خانم ‌ها موجب حساسیت پوستی می‌شود.

بالدار یا بدون بال؟

این مورد هم بستگی به راحتی شما دارد اما در این مورد پیشنهاد ما نوار های بالدار می باشد زیرا با داشتن سه چسب ، باله ها به راحتی به شورت می چسبد و دیگر نگران نشت خون از کناره های نوار نیستید.

برندهای معتبر و پرطرفدار تولید نوار بهداشتی

تافته ، مولپد ، پنبه ریز ، مای لیدی ، ناولتی ، الویز ، کرولی ، تامپکس ، سپتونا ، گل پر ، لیدی کر ، های لیدی ، گلریز ، مرسی ، های کلین ، نایس ، تندیس ، نرمینه گستر ، سون دی ، بیتا ، دافی ، نانسی ، ناین ، ویریانا و …. از برند های معتبر تولید محصولات بهداشتی می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات پرطرفدار و کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید