تو زیبا

خرید 35 مدل بهترین پابند طلا زنانه با طرح های زیبا [پرفروش] با قیمت ارزان

پابند زنانه طلا یکی از زیورآلات مورد علاقه بسیاری از خانم هاست. پابند ها در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند از این رو انتخاب را برای شما هم آسان ، هم سخت می کند!

شما با توجه به سلیقه شخصی خود می توانید هر مدلی را که دوست دارید انتخاب کنید اما دانستن چند نکته در مورد خرید پابند خالی از لطف نیست.

پیشنهاد:
خرید 36 مدل پیرسینگ جدید و شیک [مخصوص لب ، بینی ، گوش و بدن] فانتزی

نکات مهم خرید پابند طلا

  • مدل
  • جنس
  • اندازه

مدل پابند

زمانی که تصمیم می گیرید که چه نوع کفشی می خواهید بپوشید مدل پابند نیز مهم می شود. در صورتی که می خواهید پابند خود را با کفش های اسپورت بپوشید، مدلی با آویز طرح دار یا حتی مهره ای انتخاب کنید. اگر می خواهید پابند را با یک کفش ساده زنانه و یک لباس زیبا بپوشید باید یک مدل بسیار ظریف از پابند را انتخاب کنید.

ما به شما توصیه می کنیم که حداقل دو یا سه پابند طلا در مدل های مختلف تهیه کنید تا بتوانید آنها را با کفش ها و صندل های ته صاف، کفش های ساده و کفش های اسپرت بپوشید. هم چنین می توانید با استفاده از چند پابند ، از آن ها شکل های مختلف بسازید.

جنس پابند

پابند طلا خیلی زیبا است و برای کسانی که پوست برنز دارند خیلی شیک است . پابندهای دیگر مثل پابندهای نقره هم جلوه ی خاص خودشان را دارند و بسیار زیبا به نظر می رسند؛ اتفاقا این نوع پابندها به شما این امکان را می دهند تا آن ها را با لباس های مختلف با رنگ های مختلف ست کنید .

بطور کلی پابندهای طلا، نقره و استیل زیباترین نوع پابند هستند . به دلیل بالارفتن قیمت طلا معمولا پابندها را به طورخالص با طلا نمی سازند و با مواد دیگر به طور ترکیبی یک محصول زیبا می سازند.

برای مثال قسمتی را از طلا ، قسمتی دیگر را از نقره ، استیل ، سنگ و پارچه می سازند. اما پابندهای خالص هم جلوه خاصی دارد.

اندازه پابند

اندازه پابند بسته به علایق شخصی شما کاملا متفاوت است برای مثال باید بدانید پابند تنگ و چسبان دوست دارید یا آزاد و شل. اما معمولا اندازه پابند باید حدود 1.5 تا 2.5 سانتی متر بزرگتر از دور مچ پا باشد.

انواع پابند طلا

پابندها به انواع مختلفی تقسیم می شوند اما در حالت کلی به دو دسته قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف تقسیم می شوند.

پابند های قابل انعطاف از موادی ساخته می شوند که در هنگام حرکت تکان میخورند مانند زنجیر ، پلاستیک ، چرم نرم ، نخ یا الیاف طبیعی و قسمتی طلا .

پابند های قابل انعطاف طرفداران زیادی دارد و بیشتر بازار را در اختیار گرفته اند.

پابندهای غیر قابل انعطاف معمولا از ورقه های فلز یا چوب ساخته می شوند و در جای خود ثابت میمانند. به اصطلاح میتوان گفت این پابندها مانند النگو و دستبند هستند. این مدل ها چون از یک قطعه ساخته میشوند از دوام بیشتری برخوردارند.

در لیست زیر تعدادی از این پابند های طلا زنانه (چشم نظر ، کارتیه و …) موجود است شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید