تو زیبا

خرید 40 مدل پازل زیبا و جذاب [برای کودکان و بزرگسالان] با قیمت ارزان

پازل یکی از بهترین سرگرمی های تفریحی و آموزشی برای کودکان و بزرگسالان می باشد که سالیان سال است در ویترین فروشگاه ها و کتاب خانه ها به چشم می خورد.

انواع پازل 

پازل ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند؛

جورچینی

همان طور که از نامش پیداست با چیدن قطعات کنار هم یک تصویر نهایی تشکیل می شود . این مدل از 4 تکه تا تکه های بیشتر (1000 تکه) در بازار موجود است.

مکعبی

پازل های مکعبی اصولا ساده ترین نوع پازل هستند که از تعداد تکه های کمتری نیز برخوردارند و بیشتر مناسب استفاده برای تفریح و سرگرم کردن کودکان می باشند.

جایگذاری شونده

این قبیل پازل ها در درجه سختی های گوناگونی طراحی و از سوی تولید کنندگان به بازار عرضه می شوند و دارای یک صفحه مخصوص برای قرار دادن تکه های پازلی نیز هستند و تنها کاری که شما باید بکنید، انتخاب درست قطعات و قرار دادن هر یک در جای مخصوص خود بر روی بُرد بازی می باشد.

پیشنهاد:
خرید 50 مدل پیراهن و لباس مجلسی شیک و جدید [با قیمت ارزان] بهترین های 2021

نکات مهم هنگام خرید پازل

متناسب با سن استفاده کننده

همان طور که شلوار ، مانتو و …. را متناسب با سن و سایز تهیه می کنیم وسایل سرگرمی را نیز باید متناسب با سن خودمان تهیه کنیم . پازلها در سه سطح آسان ، متوسط ، پیچیده در بازار موجودند.

طرح

انتخاب طرح و مدل پازلها بستگی به سلیقه شخصی شما دارد اما شما می توانید از میان پازلهای دوبعدی ، سه بعدی ، طلقی ، چوبی ، کارتونی و نقاشی شده در بازار موجود است .

سختی و آسانی

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید پازل ها باید حتما به آن توجه کنید، درجه سختی است که بصورت استاندارد برای این قبیل محصول سرگرمی و تفریحی از سوی شرکت تولید کننده در نظر گرفته شده است. درجه سختی این قبیل محصولات سرگرم کننده دارای ۱۰ شماره می باشد که شماره های ۱ تا ۴ برای خردسالان، شماره های ۴ تا ۸ برای طیف جوانان و همچنین شماره های ۹ و ۱۰ برای بزرگسالانی است که به دنبال انجام چالش های جدیدی در بازی پازل هستند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات با کیفیت و مدل های مختلف موجود است ، شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید