تو زیبا

خرید 36 مدل پالتو زنانه جدید و شیک [ با کیفیت ] قیمت ارزان

پالتو زنانه یکی از مهمترین پوششهای پاییزی و زمستانی برای خانم ها است . برای انتخاب پالتو باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا بتوانید پالتویی را انتخاب کنید که با کیفیت بوده و شما را از سرما حفظ کند. همچنین پالتو انتخابی شما باید متناسب با فرم اندام تان باشد .

نکات مهم خرید پالتو 

به جنس پالتو دقت کنید

در انتخاب پالتو زنانه به نوع و کیفیت پارچه دقت کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای پالتو ، پارچه ای مانند کشمیر است که بسیار گرم و سبک می باشد اما قیمت آن گران می باشد.

یکی دیگر از پارچه های خوب برای پالتو ، پارچه های پشمی تهیه شده از پوست حیوانات است که مانند یک عایق بدن را گرم می کنند. این پارچه ها مقاومت زیادی در برابر کثیفی، گرد و خاک و ساییدگی دارند و رطوبت زیادی را بدون اینکه سنگین شوند به خود جذب می کنند .

اگر می خواهید پالتو پشمی خود را بشویید بهتر است این کار را انجام ندهید و پالتو را به خشک شویی بسپارید اما اگر در منزل لباس های پشمی را شستید ، آنها را روی یک سطح صاف پهن کنید تا خشک شوند و هیچ گاه برای خشک کردن آن ها را آویزان نکنید زیرا ظاهر لباس تغییر می کند و شل خواهد شد.

یکی دیگر از بهترین پارچه ها برای پالتو ، پارچه های ابریشمی است .

پالتو زنانه

به سایز پالتو توجه کنید

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در هنگام پرو پالتو در نظر بگیرید ، سایز پالتو شما است . پالتو شما باید سایزتان باشد و نباید برایتان تنگ باشد زیرا شما باید زیر پالتو لباس نیز بپوشید و اگر تنگ باشد نمی توانید زیر آن لباس بپوشید . هنگام پرو بهتر است مانتو خود را از تنتان خارج نکنید و بر روی مانتو ، پالتو را بپوشید.

قد آستین پالتو زنانه ی شما نیز باید تا روی مچ دستتان باشد تا آستین لباسی که زیر آن پوشیده اید از زیر پالتو دیده نشود .

هنگام پرو پالتو دست هایتان را به همه طرف تکان دهید و دست های تان را چند بار به جلو بکشید تا بفهمید که آیا در قسمت ساعد احساس کشیدگی می کنید یا خیر . اگر هیچ جایی از پالتو کشیده نمی شود و به شما فشاری وارد نمی کند و کاملا در آن راحت هستید می توانید این پالتو را بخرید.

هنگام پرو پالتو بنشینید و بلند شوید تا دریابید که هیچ کشیدگی در هیچ ناحیه ای احساس نمی کنید . توجه کنید هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود.

پیشنهاد:
خرید 15 مدل کاپ قاعدگی [پرفروش] ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

به قد پالتو نیز توجه نمایید

قد پالتو شما باید تا حدودی بلند باشد زیرا پالتوهای بلند علاوه بر بدن پاها را نیز گرم نگه می دارند و مانع نفوذ سرما می شوند اما پالتوهای کوتاه تنها قسمت بالایی بدن را گرم نگه می دارند. استفاده از بوت و نیم بوت هم میتواند به گرم تر شدن پاهایتان کمک کند.

رنگ پالتو انتخابی شما باید چگونه باشد؟

بهتر است پالتویی را انتخاب کنید که رنگ آن تیره باشد زیرا رنگ های تیره گرما را به خود جذب می کنند پس پالتوهای رنگ روشن انتخاب نکنید . رنگ هایی مثل قهوه ای، سورمه ای تیره، مشکی ، سبز ، بنفش و خاکستری بهترین رنگ ها برای پالتو هستند.

بنفش تیره از محکم ترین و قوی ترین رنگ هاست و انتخاب پالتو به رنگ بنفش ، نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت تصمیم گیری است .

انتخاب پالتو به رنگ سبز نشان می دهد که شما فردی قوی با اراده ای بالا هستید و در تصمیم گیری ها محکمید و خودرای و مغرور می باشید.

انتخاب رنگ خاکستری برای لباس نشان می دهد که شما شخصیتی آرام و خنثی دارید و اعتماد به نفس تان بالاست.

انتخاب پالتو به رنگ قهوه ای تیره که با رنگ برگ ها و طبیعیت همراه شده است نشان دهنده این است که آنها اعتماد به نفس بالایی دارند .

در لیست زیر تعدادی از جدید ترین و شیک ترین پالتوهای سال 99 را برای شما عزیزان آورده ایم تا با توجه به سلیقه و بودجه مورد نظر بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید