تو زیبا

خرید 20 مدل بهترین پرایمر ناخن [اسیدی و ارگانیک] با قیمت ارزان در بازار

پرایمر ناخن یکی از مهم ترین موادی است که طول عمر ژل ، لاک ژل و پودر کاشت ناخن را تحت تاثیر قرار داده و باعث افزایش کیفیت آن ها می شود.

کاربرد پرایمر ناخن

پرایمر ناخن با تغییر pH ناخن ، باعث چسبندگی بیشتر مواد کاشت به سطح ناخن می شود و مانع از ایجاد حباب در قسمت زیرین کاشت می شود. در برخی مواقع برای راحت تر چسبیدن طرح های مختلف روی سطح ناخن نیز استفاده می شود.

پرایمر یک ماده کاربردی است که در مواردی مثل میکاپ (ریمل ، کانسیلر و …) و … نیز کاربرد دارد . توجه داشته باشید پرایمر باید روی ناخن عاری از هر گونه موادی زده شود در غیر این صورت باعث زرد شدن ناخن می شود.

استفاده از پرایمرناخن

در اکثر مواقع یک لایه نازک روی ناخن های طبیعی برای چسبندگی مواد کاشت کافی است مگر این که شرکت سازنده تاکید کرده باشد از دولایه پرایمرناخن استفاده کنید که در آن موقع شما مجاز به استفاده از دو لایه پرایمرمی باشید.

اگر از پرایمر زیر کاشت استفاده نکنید مواد بعد از گذشت چند ساعت به صورت قالبی از ناخن جدا می شود .

پیشنهاد:
خرید 46 مدل آویز ساعت نقره زنانه شیک و زیبا [ قیمت ارزان ] اصل و جدید

انواع پرایمرناخن

پرایمر اسیدی

هر دو مورد پرایمر اسیدی و غیر اسیدی دارای اسید متا اکریلات می باشند و تنها تفاوت آن ها مقدار این ماده در آن ها می باشد. پرایمر اسیدی شامل صد در صد اسید متااکریلات می باشند که برای هر کس تو صیه نمی شود زیرا امکان بروز حساسیت برای پوست های حساس وجود دارد. این مدل برای کسانی که پوست و موی چرب دارند مناسب است ؛ زیرا مواد ناخن به راحتی دیگر از سطح آن جدا نمی شود .

همچنین این مدل برای کسانی که قصد کاشت ناخن بلند دارند ولی صدف ناخن هایشان سالم نیست قابل استفاده است زیرا پرایمر اسیدی به نسبت پرایمر غیراسیدی قوی تر بوده و باعث چسبندگی بیشتر و بهتر مواد کاشت به ناخن می شود.

پرایمر غیر اسیدی

این مدل نسبت به پرایمر اسیدی دارای بوی کمتری است و کمتر باعث ایجاد حساسیت روی پوست اطراف ناخن می شود. اگر استفاده کننده دارای ناخن های سالم و بدون مشکل باشد به اندازه کافی چسبندگی ایجاد می کند . این مدل برای صدف و کوتیکول ناخن بی ضرر است و به آن ها آسیبی وارد نمی کند.

پرایمر pH7

این مدل بر خلاف دو مدل قبلی هیچ گونه اسیدی در آن وجود ندارد و برای پوست های حساس کاملا مناسب می باشد زیرا از ایجاد هرگونه سوزش و حساسیتی جلوگیری می کند.

روی پرایمر غیر اسیدی اسید فری یا نان اسید و روی لیبل پرایمر های اسیدی متا اکریلات نوشته شده است.

در لیست زیر تعدادی از این پرایمرهای ناخن از برندهای مختلف مثل ان بی ای (NBI) موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید