تو زیبا

خرید 35 مدل پنبه آرایشی توپی و رنگی برندهای [پرفروش] با قیمت ارزان

پنبه آرایشی برای پاکسازی صورت در قبل و بعد از آرایش استفاده می شود. خرید یک پنبه آرایشی مناسب نیازمند دانستن چند نکته مهم می باشد.

ماندن مواد آرایشی روی پوست و تمیز نکردن آن باعث ایجاد تیرگی و چین و چروک پوست می شود. پاک کردن چشم نیز بسیار مهم است زیرا ممکن است مواد آرایشی روی چشم به سختی پاک شود. بنابراین یکی از وسایلی که باید در کیف آرایش هر خانمی وجود داشته باشد پد آرایشی است.

پنبه آرایشی مناسب

پد آرایشی وپنبه های آرایشی ساخته شده با 100٪ الیاف نخی ارگانیک، به از بین بردن آرایش بدون تحریک پوست کمک می کنند پس بهترین انتخاب ، محصولی است که از نخ و یا پنبه 100 درصدی ساخته شده باشد.

مدل هایی که بسیار نرم و مات هستند و از یک بافت متراکم و شکل مربع برای تمیز کردن پوست استفاده می کنند؛ بسیار مرغوب ترند.

تعداد در بسته هم از گزینه های مهم خرید مناسب می باشد . شما با توجه به مصرف خود می توانید از بسته های 50 تایی ، 100 تایی و …. استفاده نمایید.

پنبه آرایشی متناسب با نوع پوست

برای خرید هر کدام از محصولات آرایشی و بهداشتی اعم از انواع کرم ها ، لوسیون ها ، لوازم آرایشی باید به نوع پوستتان توجه نمایید.

برای پوست های خشک استفاده از پنبه ای که کمی پوست را مرطوب کند نیاز است ، هنگام خرید به این مورد اهمیت دهید.

برای پوست های چرب باید از پاک کننده هایی استفاده کنید که علاوه بر پاک کردن آرایش پوست چربی های اضافی پوست را هم پاک کنند.

برای پوست های معمولی استفاده از پنبه های معمولی پیشنهاد می شود اما این نکته را در نظر بگیرید استفاده مداوم از این نوع پاک کننده ها باعث شادابی و نشاط پوست می شود .

برندهای پر طرفدار تولید پنبه آرایشی

ایپک ، سپتونا ، گل پر ، یونی لد ، بیول ، گلدن رز ، گرین فیس ، دوسه ، کیس ، جین کارول ، ورژن ، تندیس ، بی تا ، کاوه ، رایا ، فلورمار و … از برندهای معتبر و پرطرفدار تولید این محصول آرایشی و بهداشتی می باشند.

در لیست زیر تعدادی از این محصولات کاربردی موجود است ، شما می توانید با توجه به نیاز خود از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید