تو زیبا

خرید 36 مدل پنکیک با کیفیت و قیمت مناسب 2020

پنکیک آرایشی  یکی از متداول ترین نوع تثبیت کننده های آرایش است. که تقریبا تمام خانم ها تا حدودی با آن آشنا هستند. ساختار پنکیک آرایشی به شکل پودر فشرده است و معمولا توسط پد یا اسفنج آرایشی استفاده می شود. پنکیک آرایشی به علت ساختار پودری که دارد پوشش مناسبی روی کرم پودر ایجاد می کند که باعث تثبیت آن می شود. به همین دلیل معمولا پنکیک آرایشی یار نزدیک و همیشگی کرم پودر است. البته پنکیک به تنهایی و بدون کرم پودرهم برای پوشش دادن پوست قابل استفاده می باشد. اما در استفاده تنها از پنکیک باید به نکاتی توجه کنید.

پنکیک چه زمانی استفاده میشود؟

مهم ترین مرحله از هر نوع آرایشی پوشاندن موثر نواقص پوستی است. به نحوی که سطح پوست کاملا یکدست و یک رنگ به نظر برسد. معمولا این وظیفه را کرم پودر ها انجام می دهند. کرم پودر با ایجاد یک لایه از رنگدانه های یکنواخت روی سطح پوست، ظاهری یکدست و زیبا تر به پوست می دهد و جلوه ای تازه و با طراوت به آن می بخشد.

پنکیک

البته کرم پودر تنها پوشش یکدست کننده برای پوست نیست. برای پوست حساس دور چشم از کانسیلر که یکی دیگر از محصولات پوشاننده است استفاده می شود. کانسیلر مانند کرم پودر است اما ساختاری سبک تری دارد. به همین دلیل است که برای استفاده در نواحی اطراف چشم مناسب تر است. کانسیلر چروک های ریز و تیرگی دور چشم را به خوبی می پوشاند و باعث یکدست شدن پوست این ناحیه با پوست صورت می شود.

زیبا سازی و یکدست کردن پوست صورت هر چقدر هم که خوب و اصولی انجام شده باشد . باز هم ممکن است در هنگام قرار گرفتن در شرایطی خاص مانند حضور در فضایی گرم و مرطوب یا تعریق، از بین رفته یا شکل اولیه خود را از دست بدهد. در حالی که یک آرایش خوب زمانی ارزشمند خواهد بود که مدتی طولانی به شکل اولیه خود باقی بماند.

در چنین شرایطی که ممکن است سطح کیفیت آرایش صورت پایین بیاید، تثبیت کننده های آرایش اهمیت خود را نشان می دهند. تثبیت کننده های آرایش همانطور که از نام آنها مشخص است برای بالا بردن ماندگاری آرایش مورد استفاده قرار می گیرند و خود نیز به عنوان یک پوشش دهنده قابل استفاده هستند.

هر چه یک آرایش سنگین تر و زمانبرتر باشد نقش تثبیت کننده ها بیشتر اهمیت پیدا می کند. اما در شرایطی مانند فصل گرم تابستان اهمیت یک تثبیت کننده دیگر ارتباط چندانی با سنگینی یا سبکی آرایش ندارد و در آرایش های روزانه هم باید از یک تثبیت کننده استفاده کرد.

پنکیک برای انواع پوست

پوست خشک : اگر پوست خشک دارید قبل از استفاده از پنکیک حتما از مرطوب کننده استفاده نمایید زیرا پنکیک به علت ساختار پودری که دارد رطوبت و چربی پوست را جدب میکند.

پوست چرب و معمولی : پنکیک برای این افراد بسیار ایده آل است زیرا چربی روی پوست را تا حد زیادی کاهش میدهد و باعث براق شدن صورت میشود.

امروزه برندهای مختلف آرایشی به دلیل بالا رفتن خواسته ها و توقع های مشتریان در تلاشند تا محصولات باکیفیت و کاربردی را با قیمت مناسب تر ارائه دهند برخی از این برندها را خدمتتان معرفی مینماییم. از قبیل ؛ این لی ، کالیستا ، میستار ، فلورمار ، بایودرما ، جویل ، مای ، شون ، یابی ، گلدن رز ، میبلین ، نوت ، اتود ، ورسای ، آمور ، بورژوآ و …..

 

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. احمدی گفت:

    سلام پنکیک کالیستا گرفتم هم قیمت مناسبی داشت هم کیفیتش خوب شد.