تو زیبا

خرید 36 مدل پیرسینگ جدید و شیک [مخصوص لب ، بینی ، گوش و بدن] فانتزی

پیرسینگ بدن یک اکسسوری زیبا برای برخی از خانم ها و حتی آقایان است. استفاده از زیور آلاتی مانند دستبند و پابند و … قدمت طولانی دارد اما در مورد پیرسینگ این گونه نیست و چند سالی است که وارد دنیای مد شده است اما در همین مدت طرفداران بسیاری پیدا کرده است .

پیرسینگ بدن

انواع پیرسینگ

  • پیرسینگ ناف 
  • پیرسینگ گوش 
  • پیرسینگ لب 
  • پیرسینگ بدن
پیشنهاد:
خرید 36 مدل پد لاک پاک کن حرفه ای [قیمت ارزان ] باکیفیت و فوق العاه عالی

نکته خرید انواع پیرسینگ 

برای خرید پیرسینگ باید توجه کنید که امکان ایجاد حساسیت پوستی وجود دارد پس باید قبل از خرید نکاتی را بدانید تا انتخاب درستی داشته باشید.

عدم وجود ترکیبات حساسیت زا در ساختار پیرسینگ مورد علاقه ی شما، اولین و مهم ترین نکته ای است که به هنگام خرید پیرسینگ باید به آن توجه شود. برای مثال اگر از جنس طلا و نقره باشد امکان ایجاد حساسیت خیلی پایین می آید اما به طبع قیمت آن بالا می رود.

به هنگام خرید پیرسینگ ، نه تنها به فلز سازنده ی آن، بلکه به مواد مورد استفاده در تزئین پیرسینگ نیز باید به خوبی دقت کنید. سنگ ها و کریستال های به کار رفته شده بر روی پیرسینگ نیز می توانند در ایجاد شرایط حساسیت زا تاثیر گذار باشند. علاوه بر آن استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که برای مدت زمان طولانی تری ، از پیرسینگ مورد علاقه ی خود می توانید استفاده کنید.

طریقه استفاده از پیرسینگ

این مدل زیورآلات به دو دسته تقسیم می شوند . برخی برای استفاده نیازمند سوراخ کردن آن نقطه هستند اما گروه دوم بدون نیاز به سوراخ کردن قابل استفاده می باشند .

برای دسته اول باید به این نکته توجه کنید که یک متخصص برای شما این کار را انجام دهد تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

در لیست زیر تعدادی از این پیرسینگ بدن های زیبا و فانتزی موجود است شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید