تو زیبا

خرید 10 مدل بهترین پیرسینگ طلا زنانه [لب ، ناف ، بینی ، بدن] با قیمت ارزان

پیرسینگ طلا زنانه یک اکسسوری زیبا برای برخی از خانم ها و حتی آقایان است. استفاده از زیور آلاتی مانند دستبند و پابند و … قدمت طولانی دارد اما در مورد پیرسینگ این گونه نیست و چند سالی است که وارد دنیای مد شده است اما در همین مدت طرفداران بسیاری پیدا کرده است .

انواع پیرسینگ طلا

  • پیرسینگ ناف 
  • پیرسینگ گوش 
  • پیرسینگ لب 
  • پیرسینگ بدن
پیشنهاد:
خرید 36 مدل کیف زنانه جدید با طراحی خاص [ اسپرت ، اداری ، چرم ] لاکچری

نکته خرید انواع پیرسینگ طلا

ایجاد حساسیت

استفاده از هر پیرسینگی برای بدن مناسب نیست ، برخی از افراد به هر نوع آلیاژی زود واکنش نشان می دهد و حساسیت ایجاد می کند اما پیرسینگ طلا با بدن اکثر افراد سازگاری دارد و مانند دیگر مدل ها (دارای نیکل) ایجاد حساسیت نمی کند.

تزیینات پیرسینگ

به هنگام خرید پیرسینگ ، نه تنها به فلز سازنده ی آن، بلکه به مواد مورد استفاده در تزئین پیرسینگ نیز باید به خوبی دقت کنید. سنگ ها و کریستال های به کار رفته شده بر روی پیرسینگ نیز می توانند در ایجاد شرایط حساسیت زا تاثیر گذار باشند. علاوه بر آن استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که برای مدت زمان طولانی تری ، از پیرسینگ مورد علاقه ی خود می توانید استفاده کنید.

عیار طلا به کار رفته

اغلب طلاهای موجود در بازار عیار 12 ، 14 ، 18 و 24 می باشد. طلاهای عیار پایین معمولا درخشندگی کمتری دارند و همچنین دوام آن ها نیز کمتر از بقیه مدل ها می باشد. طلاهایی با عیار 24 از دوام و درخشندگی بیشتری برخوردار است اما به نسبت بقیه عیار ها قیمت بالاتری دارد. بهترین گزینه طلا با عیار 18 می باشد.

طریقه استفاده از پیرسینگ

این مدل زیورآلات به دو دسته تقسیم می شوند . برخی برای استفاده نیازمند سوراخ کردن آن نقطه هستند اما گروه دوم بدون نیاز به سوراخ کردن قابل استفاده می باشند .

برای دسته اول باید به این نکته توجه کنید که یک متخصص برای شما این کار را انجام دهد تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

در لیست زیر تعدادی از این پیرسینگ طلا زنانه زیبا و فانتزی موجود است شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید