تو زیبا

32 مدل چادر مشکی و نماز زنانه شیک و جدید (قیمت ارزان) باکیفیت

چادر مشکی و نماز زنانه در کمد اغلب خانم ها موجود است حتی کسانی که زیاد از چادر استفاده نمی کنند اما در گوشه کمدشان یک چادر نماز یا مشکی وجود دارد .

انواع چادر مشکی

انواع مختلف چادر مشکی زنانه:

  • چادر دانشجویی: این مدل چادر شبیه به چادر ساده است. فقط در قسمت های جلویی آن دو شکاف ایجاد شده است برای خارج کردن دست ها. استفاده از این مدل نسبت به نوع ساده ، راحت تر است چون کنترل بیشتری روی چادر خواهید داشت. در نتیجه برای فعالیت های روزمره گزینه ی مناسبی می باشد.
  • چادر ساده: این نوع چادر جزو اصلی ترین و قدیمی ترین چادرهای مورد استفاده بانوان است. شکل چادر ساده حالت نیم دایره دارد .
  • چادر ملی: این چادر هم مانند چادرهای اصیل ایرانی است. فقط در دو طرف آن آستین دارد و برای راحتی بانوان در امور روزمره طراحی شده است. این مدل نسبت به مدل دانشجویی چسبیده تر می باشد. قسمت جلویی چادر هم به وسیله دکمه یا زیپ بسته خواهد شد. خانم هایی که توپر هستند، استفاده از این چادر به آنها توصیه نمی شود.

چادر مشکی زنانه

  • چادر کمری: این چادر در قسمت پایین تنه حالت دامن دارد و به وسیله ی بند یا کش به بالا تنه وصل می شود. قسمت بالایی چادر شبیه به چادرهای ساده است و به وسیله کش روی سر قرار می گیرد.
  • چادر عربی: این چادر در اصل متعلق به کشور عراق است. نام دیگر آن هم چادر جده می باشد. این مدل چادر بسیار راحت و آزاد است. هیچ گونه کش، زیپ و دکمه ندارد. اگر می خواهید چادرتان گشاد باشد، خرید این مدل را توصیه می کنیم.
  • چادر لبنانی: اگر لاغر هستید، خرید این مدل را به شما توصیه می کنیم. جلوی آن زیپ و دکمه دارد. این مدل بیشتر توسط بانوان لبنانی استفاده می شود. چادر لبنانی دارای مچ های ۱۵ سانتی است که بیشتر به شکل آستین می باشد.
  • چادر شالدار: این مدل شبیه مانتو است، حالت اندامی تری دارد. جلوی آن زیپ دارد و چون در قسمت سر آن حالت شال دارد؛ با آن شالی یا شالدار می گویند. این مدل هم دو نوع دارد، شال بلند که تا مچ پا می رسد و مدل شال کوتاه که بلندای آن تا آرنج دست است.
  • چادر جلابیب: این مدل از ابتکارات بانوان ایرانی است. در قسمت آستین آن، بندینک هایی تعبیه شده است تا پوشش کامل دست ها حفظ شود. به راحتی می توانید کیف را در زیر چادر قرار دهید. این مدل چادر، مقنعه سرخود دارد و هنگام استفاده از آن بسیار راحت خواهید بود.
  • چادر کمری حسنا : چادر کمریِ حُسنا، نمونه به روز شده چادر قجری است. تفاوت عمده چادر حسنا با چادر قجری در دو بخش اصلی است ابتدا اینکه با توجه به استفاده از پارچه‌های با عرض زیاد پشت چادر دوخت ندارد و نکته بعد اینکه دستک‌های جلو چادر با توجه به عرض پارچه بلندتر بوده و به دامن چادر متصل است. نمای روی سر این چادر کاملا مشابه چادر ایرانی است؛ این چادر چون به کمر بسته می‌شود و وزن چادر بر روی سر نیست، احساس سبک بودن را به بانوان منتقل می‌کند و همچنین پائین چادر هیچگاه در زیر پای بانوان نرفته و به زمین تماس پیدا نمی‌کند بدین جهت همیشه تمیز باقی می‌ماند.
پیشنهاد:
خرید 36 مدل شال و روسری زنانه جدید با طرح های خاص [ با کیفیت ] قیمت ارزان

چادر نماز 

خرید چادر نماز و رنگ و طرح آن بستگی به سلیقه شما دارد . در بازار چادر نماز ها در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبایی موجود است. برخی چادر نماز با گل های درشت که به چادر هندی هم معروف است می پسندند ، برخی ترجیح می دهند چادر نمازشان ساده تر باشد.

جنس چادر

برای خرید چادر مشکی و نماز زنانه حتما به این گزینه توجه کنید که چادر را برای استفاده روزمره می خرید یا برای مجالس . اگر چادر رومزره میخواهید تهیه کنید حتما جنس سبک و با کیفیت بخرید تا هم احساس راحتی کنید و هم بادوام باشد. چادر های کن کن ژرژت ، حریرالاسود و… جزء باکیفیت ترین چادر های موجود است .

در لیست زیر تعدادی از این چادر های زیبا و باکیفیت موجود است شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهتربن گزینه را از میان آن ها انتخاب نمایید .

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید